Visual Studio 2013 Ultimate

Platoon22

Üye
Üye
Visual Studio2013 Ultimate Nerden Kurabilirim İndireceğim Link Olan Varsa Atabılır mı ?

part1 indirdim aksam ama iso dosyasi sanirim bir rar cikaramadim demon tools indirdim kurulukunu yapamadim

Part1 ve part2'yi aynı klasör içerisine Demon Tools ile çıkart, sonra kuruluma başla.

Demon Tools ile iso çıkarma videolarını Youtube üzerinde bulabilirsin.

Part1 ve part2'yi aynı klasör içerisine Demon Tools ile çıkart, sonra kuruluma başla.

Demon Tools ile iso çıkarma videolarını Youtube üzerinde bulabilirsin.
Kanka Sorun Şöyle Ordaki Part1 ve Part2 indirdim Rar Dosyası Olarak İndi Klasör İçine Rar Attım Part1 Rar Dosyasını Burayı Çıkart Diyorum Çıkarmıyor Bunu Cozemedim

Kanka Sorun Şöyle Ordaki Part1 ve Part2 indirdim Rar Dosyası Olarak İndi Klasör İçine Rar Attım Part1 Rar Dosyasını Burayı Çıkart Diyorum Çıkarmıyor Bunu Cozemedim

Önce part1 i klasöre çıkartıp sonra 2 yi aynı klasöre çıkartacaksın. Bu şekilde yapınca hata vermeyecek.

Masaüstüne rastgele isimde klasör oluşturun ve part1 rar'ın içeriğini sürükle bırak yardımı ile bu klasörün içine sürükleyin.

Bu şekilde:
Linkleri görebilmek için giriş yap veya kayıt ol.

Son düzenleme:
Merhaba @Platoon22

Lütfen konu açarken ilgili alana açmanızı rica etmekteyim. Konunuzu taşıyorum ve sorununuz çözüme kavuştuğu için konuyu kilitliyorum.

Geri