Yardım VirtualBox kapanıp açılıyor

Konu sahibi bu konuda soru soruyor. Sorusu ile ilgili bilgisi olanların yanıtlamasını bekliyor.

seeeuslove

Üye
Üye
Ticaret Puanı
0
Herkese merhaba, virtualbox programı henüz login ve password kısmı gelmeden kendi kendine kodları okuyup kapanıyor ve baştan açılıyor sürekli böyle oluyor yardımcı olursanız sevinirm

Sonradan mı böyle oldu? Ve açılırken writing core.. vb. yazılar yazıyor mu?

Ram yetersiz olabilir hocam verdiğiniz ram kaç gb + olarak görev yöneticisinden bi bakarmısınız kullanımlara

FİLE SYSTEM MARKED CLEAN bu yazıya kadar geliyor altında 10-15 satır falan daha okuyor en sonuncu cümle dump ile başlıyor sonra kapanıp açılıyor aynı şekilde

Hocam işin tuhafı farklı freebsd ile açılıyor bundada açılıyodu bugüne kadar . Virtualbox ile yeni bir sekme açıp onda da hamachi server kuracaktım bsdconfig ile oynadım biraz acaba ordamı yanlış yaptım bilemedim tam

Hocam işin tuhafı farklı freebsd ile açılıyor bundada açılıyodu bugüne kadar . Virtualbox ile yeni bir sekme açıp onda da hamachi server kuracaktım bsdconfig ile oynadım biraz acaba ordamı yanlış yaptım bilemedim tam
Eğer yedek almanızı gerektirecek bir durum yoksa makineyi kaldırıp tekrar kurabilirsiniz. Sıfırdan başlamış olur.

Eğer yedek almanızı gerektirecek bir durum yoksa makineyi kaldırıp tekrar kurabilirsiniz. Sıfırdan başlamış olur.
hocam öylede yapıyorum yine sıfırlanmıyor sanki herşey aynı şekilde geliyor birde birşey soracağım bende ifconfig yazdığım zaman inet 0.0.0.0 olarak gözüküyor neden öyle puttya bağlanacağım bir ip yazmıyor

hocam öylede yapıyorum yine sıfırlanmıyor sanki herşey aynı şekilde geliyor birde birşey soracağım bende ifconfig yazdığım zaman inet 0.0.0.0 olarak gözüküyor neden öyle puttya bağlanacağım bir ip yazmıyor
Ip adresini tanımlamanız gerekiyor.

bsconfig yazıp networking den cmd de yazan ethernet adapter ethernet: ipv4 adress deki yazan yeri yazmıycakmıyız oraya yapıyorum ama olmuyor

Geri