İstek VİP Sistemi

Konu sahibinin aradığı materyalleri bulmasına yardımcı olmak için konuya yorum yazabilirsiniz.

bckntr

Sen Yetkili bi abiye benziyon
Geliştirici
Yardımsever Üye
MT Üye
Ticaret Puanı
0
Kolay gelsin arkadaşlar, elinde mesela 8500 VİP kodu olsun diyelim oyuncu tıkladığı an isim başına VİP geçsin ve üstünde VİP tga yanıp sönsün arıyorum.
Fileslere bakıyorum sökerim diye ekli olan yok tek bir sistem var o da navicatta admin oyuncuya VİP yazmadığı sürece çekmiyor

Elinde olan var mı ?

Forumdan Ayrılıyorum ve Forum Üzerindeki Faaliyetlerimi Sonlandırıyorum.​

Son düzenleme:
Çözüm
yukarıda atılanı ve aşağıdaki attıgımı istediğin zırh kostum e efetk olarak ekleyebilirsin. özel bir kod yaparsın zırh eklersin o zırh ı giyen kişiler yukarıdaki atılı efekt gelir gm gibi istediğin böyle birsey degil mi ?

yani özel bir item olacak ve onu kim giyerse vip yazısı çıkacak gm gibi dogru mudur ? henuz öyle bir sistem hrmedim vip full sistemleri hariç..

anlatayım..
1. Bir Adet zırh ekle vipplere özel
2.Efetk sistemi kur.
3. Efect sistemi üzerinde Eklediğin zırha aşagıdaki efetkti ver tanımla.

böylelikle sadece o zırha sahip olan kişilerin başında vip efetki çıkar veya kostum. zırhın ve kostumunda ticaretini satılmasını item proto üzerinden engellersin. Vip üyelik alanada otomatik olarak verdirirsin. veya bunu bir nesneyede uygulayyabilirsin. istersen silah içinde. istediğin şey çok basit bişey yapabilirsin. vip sistemi istersende onuda atarım.

Vip sistem istiyorsan atalım bunun harici
Bak bu aklıma gelmemişti :D efekt sistemiyle vip çektir güzel fikir dostum teşekkürler :)

Geri