Vatansever server files 55-120 | Sorunsuz 10k online gördü

Sonuç ne oldu acaba yani filesi kulanacagimdan deil kurulumu yapip depoya kaldircam birsey lazim olrsa die :)

basit de şu eksikleri görünce başlatamamıştım admin_panel.sh den tamamlattım Hasan sayesinde öyle olduğunu bilmiyodum öğrenmiş oldum derlemeye devam az kaldı açıcam 😂😂
ben de zaten yazmıştım bunu dosya içinde readme var aslında dikkatli bakmamışsınız

Eksik gibi geliyor kanallar vs zaten pack kapanmıyor index key pack key bilinmiyor ve değiştirincede runmain eror veriyor kanallar vs bulunsada nasıl packı kapatacaklar. İndex key pack key yazmıyor
index key ve pack keyi client srcde var eterpack32.cppde ordan bak şu pack kapatma olayını yapamadım bee knk tek eksik pack kapatma exesi onuda özel yazmışlar sanırım o yüzden vermemişler diğer herşey tam tekmil var dosyalarda

@kabayoo knk 192.168.1.100 lü kapatıversene rootu sana zahmet giricem bende kanıt atarım

Değiştirildiğinde hala eski packla açılıyor keyleri değiştirdiğinde açık packı komple kapatıncada runmain veriyor kabul etmiyor
eternexus'a çok basit bir şekilde çekip kullanabilirsin. Ben öyle yapıyorum

bat dosyası felan yok mu? ss atsana pack kapatıcıdan.
kapatıcı özel build alınmış kapatıcıydı, private olup başka oyunda kullanıldığı için kapatıcısı bilerek verilmedi. kanka

knk packları nasıl kapadın kapatıcıyımı değiştirdin exesi mi var
bende exesi var kanka, ondan ziyade kapatıcı değiştirip kullanan da var. Bende orjinal her şeyi var. Zamanında 250bin lira verilip alınmıştı bu dosyalar sahibinden

En son bir moderatör tarafından düzenlenmiş:
bende exesi var kanka, ondan ziyade kapatıcı değiştirip kullanan da var. Bende orjinal her şeyi var. Zamanında 250bin lira verilip alınmıştı bu dosyalar sahibinden
hmm anladığım kadarıyla kapatıcısını vermiyceksin doğrumu ona göre değiştiriyim.

eternexus'a çok basit bir şekilde çekip kullanabilirsin. Ben öyle yapıyorum

kapatıcı özel build alınmış kapatıcıydı, private olup başka oyunda kullanıldığı için kapatıcısı bilerek verilmedi. kanka

Yani anladığım kadarıyla biz kendimiz kurup çalıştıramıyoruz packı kapatamadığımız için

Armut piş agzıma düş olsun ister herkez ama anlayan var anlamayan var Yunus tan ümütliydim oda olmadi heralde bideo cekil paylasicam diyen biri vardi ondanda ses cıkmadı 😬

Armut piş agzıma düş olsun ister herkez ama anlayan var anlamayan var Yunus tan ümütliydim oda olmadi heralde bideo cekil paylasicam diyen biri vardi ondanda ses cıkmadı 😬
Her şeyi kişilerden beklemeyin bir de siz sökmeyi deneyin ayrıca paylaşıcam dedi diye de kişilerin bir şeyleri paylaşma zorunluluğu yoktur vazgeçin o sevdadan bir şeyler ters gidince kişilerden ümitleri kesmekten. Bir şeyler geliştirmek, sistem söküp eklemek felan zaten oldukça zaman isteyen ve bir o kadar mental yıpratabilen bir iş iken.

Her şeyi kişilerden beklemeyin bir de siz sökmeyi deneyin ayrıca paylaşıcam dedi diye de kişilerin bir şeyleri paylaşma zorunluluğu yoktur vazgeçin o sevdadan bir şeyler ters gidince kişilerden ümitleri kesmekten. Bir şeyler geliştirmek, sistem söküp eklemek felan zaten oldukça zaman isteyen ve bir o kadar mental yıpratabilen bir iş iken.
sen çalıştırsana şu filesi bide videoya çekiver. haydi foruma katkı vakti. bu forumun sana ihtiyacı olduğunda yüzünü bile değiştirmen gerek.

Geri