Çözüldü V5 harita kurulumu yeni köy

Bu konu çözüme ulaştırılmıştır. Çözüm için konuya yazılan tüm yorumları okumayı unutmayın. Eğer konudaki yorumlar sorununuzu çözmediyse yeni bir konu açabilirsiniz.
Durum
İçerik kilitlendiği için mesaj gönderimine kapatıldı.

SemihSEL

Semi Yazılım
Cezalı
Ticaret Puanı
0
satın aldıgım v5 harita yeni köy kurulumu yapmam gerek. kendim kuramadım. yeni pack dosyaları eklemem gerek mesela root gibi sonrad bunları oyuna tanıtmam ve sonra harita kurulumu yapmam gerek yardımcı olabilecek olan var mı ? bilgisayarıma baglanıpta yardımcıda olabilirsiniz.

Orjinal dosyalarda şu şekilde yapabilirsin.
Bir klasör oluştur içerisinde map klasörlerini (metin2_map_c1 vs.) texturesetini attıktan sonra pack kapatıcı ile kapat index içerisine oluşturduğun klasörün adını dahil et en üstte ekleme yaptığın için pack içerisinde 2 tane metin2_map_c1 olmasığına rağmen en üsttekini okuyacağı için harita görünümü değişmiş olacak.
Kod:
*
yeni_klasor
*

**Bu köy görünümü için geçerlidir yeni bir map eklenecek ise bu videoyu izleyin.

Orjinal dosyalarda şu şekilde yapabilirsin.
Bir klasör oluştur içerisinde map klasörlerini (metin2_map_c1 vs.) texturesetini attıktan sonra pack kapatıcı ile kapat index içerisine oluşturduğun klasörün adını dahil et en üstte ekleme yaptığın için pack içerisinde 2 tane metin2_map_c1 olmasığına rağmen en üsttekini okuyacağı için harita görünümü değişmiş olacak.
Kod:
*
yeni_klasor
*

**Bu köy görünümü için geçerlidir yeni bir map eklenecek ise bu videoyu izleyin.

bende index klasörü yok. ve normal harita degil var olan şehir 1.köy haritasını degiştiricem o videoyu izledim fakat bu daha farklı yeni packlar yapılması gerek client source ye eklenmeli derlenmeli çözülmeli vs yapamadım onu

Durum
İçerik kilitlendiği için mesaj gönderimine kapatıldı.
Geri