Client / Pack v24 İtem Proto ve PC Dosyaları Güncellemesi

hasanmacit

dc: hasanmacit
Site yetkilisi
Moderatör
Premium Üye
Geliştirici
Yardımsever Üye
Ticaret Puanı
2
Hepinize selamlar değerli dostlarım. Bu foruma özgün paylaşımlar yapmaya devam edeceğim tabii ki. Fakat kendi kendime düşündüm. Neden hala indirdiğimiz altyapılarda eski tarz (genelde 2013 yılı) proto kullanıyoruz? Bende bunun için kendi altyapıma bir el atmıştım. Bu dosyaları sizinle de paylaşmak istedim. Aslında dosyalar zaten ortalıkta var olan dosyalar. Ben sadece bunları sizin için kullanılabilir hale getirip paylaşıyorum. Paylaştığım proto dosyaları tüm altyapı dosyalarına uyumlu olup sıkıntısız çalışır haldedir. İtem typelerini protoreader ve itemcsvreader dosyalarınıza uyarlamanız gerek. Uyarlama kısmında sıkıntı çekmemeniz için arsubtype kısmında yardımcı olucak kodları bıraktım(dosyanın en sonunda). Kendiniz uyarlayabilirsiniz. Hata alırsanız aşağıda belirtmekten çekinmeyin. Hepinize iyi forumlar.

Önemli!
Bu güncelleme kuşak, aura, silah kostümü vb. eşyaları giymenizi sağlamaz (eğer sisteminiz yoksa). Ama sistemleri eklediğinizde onlara sorunsuz uyum sağlar ve çalışır vaziyette sizi bekler.

Bu paylaşım tamamen benim tarafımdan Mmotutkunları forumu için hazırlanmıştır. Paylaşımı benim ya da forumun adını kaynak göstermeden paylaşanların aile fertlerine selamlarımı sunarım.

İndirme Linki
Burayı görüntülemek için üye girişi yapmalı veya kayıt olmalısınız.

ProtoReader.cpp Düzeltmesi:
atakanın paylaştığı soruna binaen verilmiş çözümdür.
proto readerde bu kısmı bu şekilde düzenlerseniz kalkanla unique iteminin yerinin değişmesi
sorunu gidecektir.

{ "WEAR_BODY", "WEAR_HEAD", "WEAR_FOOTS", "WEAR_WRIST", "WEAR_WEAPON", "WEAR_NECK", "WEAR_EAR", "WEAR_UNIQUE", "WEAR_SHIELD",
                    "WEAR_ARROW", "WEAR_HAIR", "WEAR_ABILITY", "WEAR_PENDANT", "WEAR_GLOVE"
    };

Virüs Taraması Sonuçları

1710589880183.png

Kanıt
0308_224014.jpg

0308_224337.jpg

@razuning 'in hızlı tespiti sayesinde bir hatayı çözdük. ayrıca dosyaya eklediğimi sandığım arsubtype uyarlamasını eklememiştim. onu da ekledim. uyarlamaya yazdığım nota dikkat etmeyi unutmayın herkese tekrardan iyi forumlar.

@razuning 'in paylaştığı bir soruna binaen konuya düzeltme ekledim. sorun yaşayanlar kontrol edebilir. sorun yaşamıyorsanız değiştirmenize gerek yok demektir.

Geri