Uzun Vadeli - Ücretli Teknik Destek Arıyorum !

WhiteZombieWZ

Üye
Üye
Merhabalar,

Büyük ve uzun süre kapanmayacak bir server kuracağım. Bunun için çokça desteğe ihtiyacım var. Tek seferlik bir iş veya uzun vadeli antlaşma gibi, istediğiniz şekilde, teknik konularda destek olabilecek birini arıyorum.

Ücret ve şartlar özelden konuşulacaktır.

İyi forumlar..

MEKA#1652 Discord üzerinden ulaşabilirsiniz.

İstediğiniz şeyler hakkında detay verebilirseniz daha iyi olabilir. (y)

Ayrıca yapacağınız antlaşmalarda tüm sorumluluğun taraflar arasında olduğunu unutmayınız.

Resmi ve güncel sunucu paketi baz alınacak.
Efsun oranları, itemler, level sınırı, itemler üzerine kaç taş geleceği, mob ayarları, bulduğum/yaptığım tasarımı itevs kendi tercihime göre yeniden ayarlamak istiyorum. Söz konusu ayarlamalar ise bildiğim kadarıyla tek bir yerden yapılamıyor, inşa sırasında ise temel pakete tek tek koyup test etmek gerekiyor.
Bu süreçte teknik ve yolları öğrenir isem ayrıntı işçiliği kendim yapmak istiyorum. Detaylı olarak hem de. Sonrasında; ustam şu oranları şöyle şöyle yaptım yükleyelim nasıl yükleriz de kontrol ederiz vs…
Son hale gelen paketi ise ayrıca yedekleyip, online server açmak istiyorum. Eş dost oynayacak ancak internet sitesi de açmak istiyorum tabi ki. Oyuncu lazım sonuçta. Süre açısından ise süresiz olacak. Devamlı geliştirme dileğiyle…

Geri