Yardım Unknown packet header: 180, last: 17 19 HATASI

Konu sahibi bu konuda soru soruyor. Sorusu ile ilgili bilgisi olanların yanıtlamasını bekliyor.

Curcuna52

Üye
Üye
Ticaret Puanı
0
1660741894252.png

BANA BU KONUDA YARDIMCI OLABİLECEK VARMI NE KADAR UĞRAŞSAMDA Packet.h Dosyalarını kontrol etsemde pek bişey anlamadım bi sonuca varamadım

client source ve server source'de uyuşmayan header var.

Packet.h dosyalarını kontrol et iki tarafta da çakışan veya benzeri bir şey varsa da verebilir. Bazı eklenen sistemler kullanılan headerleri kullanıyor onu kontrol etmeden eklediysen bu sorun normal

client source ve server source'de uyuşmayan header var.

Packet.h dosyalarını kontrol et iki tarafta da çakışan veya benzeri bir şey varsa da verebilir. Bazı eklenen sistemler kullanılan headerleri kullanıyor onu kontrol etmeden eklediysen bu sorun normal
ettim reis her yolu denedim ama sorun devam ediyor discorddan istek atayım ordan yardımcı olurmusun b

Bunun tek sebebi packet numaralarının farklı olması değil. Packet e ait fonksiyonlarda bir yanlışlık olması durumunda da bu hataları verir. Muhtemelen kodlarında filesle uyuşmayan kısımlar veya yanlışlar var. Bu gibi durumlarda kod okumayı temel düzeyde de olsa bilmek gerekiyor.

Bunun tek sebebi packet numaralarının farklı olması değil. Packet e ait fonksiyonlarda bir yanlışlık olması durumunda da bu hataları verir. Muhtemelen kodlarında filesle uyuşmayan kısımlar veya yanlışlar var. Bu gibi durumlarda kod okumayı temel düzeyde de olsa bilmek gerekiyor.
İşte kanka biriniz yardımcı olunda yapalım şunu da :D

Geri