Ücretli Teknik Destek / Directx9 Pazarlı ve Pazarsız Altyapılar

hasanmacit

dc: hasanmacit
Site yetkilisi
Moderatör
Premium Üye
Geliştirici
Yardımsever Üye
Ticaret Puanı
2
KONUYLA İLGİLİ ÖNEMLİ BİLGİLENDİRME!

BU KONUNUN MMOTUTKUNLARI FORUM YÖNETİMİYLE YAKINDAN UZAKTAN ALAKASI YOKTUR. YAPTIĞIM İŞLEMLER KİŞİSEL OLARAK SADECE BENİ BAĞLAR.

Dosyalarınıza ücretli şekilde sistem ekleyip, mevcutta kaldırılmasını istediğiniz sistemlerinizi kaldırabilirim. Discord adresim ya da forumdaki özel mesajlar üzerinden ulaşabilirsiniz. Sistemlerinizi bana eklettirmek zorunda değilsiniz. O yüzden lütfen gereksiz pazarlıklar çevirmeyin. Zaten uçuk fiyatlar çeken kişilerden değilim gerçekten ucuza yaptığımı düşünüyorum. Herkese iyi forumlar dilerim.

discord:
Linkleri görebilmek için giriş yap veya kayıt ol.

Grafikler aşağıdaki resimde görüldüğü gibidir. Kütüphaneler günceldir. FreeBSD'si ile teslim edilecektir. Fiyat için discord üzerinden ulaşabilirsiniz.

0226_140007.jpg

0226_140022.jpg

Premium Sonitex Çevrimdışı Pazar içeren versiyondur. Ekstra sistem yoktur. Aramasında Eşya ismine ve Oyuncu ismine göre araması vardır. Premium özellikli pazar açarsanız 2 sayfa (kilit açma eşyasıyla 2. sayfayı açmanız gerekmekte.) pazar açabilir ve pazarın ismini ve görselini değiştirebilirsiniz. Ortalama fiyat özelliği vardır. Won, K envanter, Eşya yansıtma gibi özelilklere uyarlıdır.
0327_132838.jpg

0327_133015.jpg

0327_134002.jpg

0327_134536.jpg

0328_104421.jpg

Dosyalarınıza isteğe bağlı olarak Directx9 güncellemesi ve yanında grafik eklentisini kurabilirim. Dosyanızın altyapı veyahut hazır bir files olması önemli değil. Detaylı bilgi için özel mesajdan ya da Discord üzerinden ulaşabilirsiniz.

Hasan'la gcc sürüm yükseltme konusunda anlaştık, gayet özverili şekilde dosyaların update'ini yaptı, ayrıca ölü kodları vs. de kaldırmış hızlı şekilde teslimi yaptı, kendisine teşekkür ederim. Güvenle ticaretimizi gerçekleştirdik.

Hasan'la gcc sürüm yükseltme konusunda anlaştık, gayet özverili şekilde dosyaların update'ini yaptı, ayrıca ölü kodları vs. de kaldırmış hızlı şekilde teslimi yaptı, kendisine teşekkür ederim. Güvenle ticaretimizi gerçekleştirdik.
rica ederim. kaliteli, hızlı ve güvenli hizmet bizim işimiz.

directx9 altyapı server files satıştadır.

hayırlı satışlar, güvenilirdir, işini bilir.
kendisiyle sistem alışverişimiz oldu gözü kapalı gönül rahatlığıla alışveriş yapabilirsiniz.

hayırlı satışlar hocam kendisi güvenilirdir
kendisiyle sistem ekleme işimiz oldu. gönül rahatlığıla alışveriş yapabilirsiniz.

hayırlı satışlar hocam kendisi güvenilirdir
kendisiyle sistem ekleme işimiz oldu. gönül rahatlığıla alışveriş yapabilirsiniz.
her zaman 1 numaralı önceliğimiz güvenilirlik ve müşteri memnuniyeti. ben kendisine teşekkür ederim.

Geri