🚀 150.000 TL KAZANDIRAN Bombom 337 Sürüm 5.5 Oyun Filesi 🔥2 Saatte PVP SERVER KUR🔥

• Konuyu açan Konuyu açan Aksu
  • Açılış Tarihi Açılış Tarihi
  • Yanıt Yanıt 0
  • Gösterim Gösterim 1K

Aksu

Reklam ve Ödeme Hizmetleri Yetkilisi
Sayman
Geliştirici
Ticaret Puanı
2

277024284.jpeg

2804819589.png

1969586175.png

725037050.png

311353365.png

3631859657.png

• Oyunu nasıl düzenleyebilirim ?
Dosyanın içinde bulunan yönetim ve admin paneli sayesinde oyununuzu düzenleyebilirsiniz.​
  • Bombom nedir?
Bombom her yaştan oyuncu için tasarlanmış tarayıcı oyunudur. Oynamak çok kolay ve aynı zamanda çok eğlencelidir. İndirmeye gerek yok, sadece tarayıcı üzerinden kayıt yaparak oynayabilirsiniz.​
  • Bombom'un hangi versiyonu?
5.5 versiyonuna ait dosyaların düzenlenmiş halidir.​
  • Oyun hala oynanıyor mu ?
Bombom eskisi kadar oynanmasa da hala ve hala oynayan bir kitle var. Sosyal medya ve forumlar üzerinde reklamlar ile rahat kitle toplayabilirsiniz.​
  • Legal mi ?
Aslında ne illegal, ne de legal bir durumdur. İllegal olmamasının nedeni ise ilgili oyunun yapımcılarının türkiye için de herhangi bir hak sahip olmamalarından kaynaklıdır.​
  • Bu dosya nereye kurulacak ve çalışması için ihtiyacı olan şey nedir ?
Windows işletim sistemli VDS sunucu üzerinde çalıştırabilirsiniz.​
  • Hata var mı?
Tarafınıza teslim edilen içerik içinde ki tüm sistemler sorunsuz çalışmaktadır.​
  • Sıfırdan sesli kurulum videoludur
  • 5 adet eğitim videoludur.
  • Çalışmayan oyun içi tek bir şey bile yoktur.
  • Tamamen özelleştirilebilir admin panellidir.
  • Kurulum sonrasında bize ulaşıp Reklam vermek için bizlerden fikir alabilirsiniz.
  • Dosyalar ile ilgili destek almak için destek hizmet paketi satın alınız. Detaylar için mesaj gönderebilirsiniz.
1. Destek paketi satın alınmadığı sürece dosyalar harici herhangi bir destek sağlanmayacaktır.
2. 1 adet kurulum, 5 adet eğitim videosu olarak video hariç herhangi bir eğitici/öğretici video ücretsiz paylaşılmayacaktır.
3. Aksi durum olmadığı sürece herhangi bir ücret iadesi mevcut değildir.

Linkleri görebilmek için giriş yap veya kayıt ol.

FİYAT : 5500 TL

3301677509.png

Son düzenleme: