Yardım Ücresiz site

Konu sahibi bu konuda soru soruyor. Sorusu ile ilgili bilgisi olanların yanıtlamasını bekliyor.

kayıturku

Üye
Üye
Ticaret Puanı
0
Merhaba elimde Metin2 Site paneli var denemek için ''
Linkleri görebilmek için giriş yap veya kayıt ol.
'' burdan ücresiz site kurmak istedim ftp ile dosyaları aktardığım halde bir türlü siteyi aktif edemedim '' MySQL Baglantisi Saglanamadi : Connection refused '' böyle bir hata alıyorum konu hakkında bilgisi olan veya denemek amaçlı ftp mysql uzantılı ücretsiz site kurabileceğim bir yer varsa fikir alışverişine açığım

localde hocam 3306 portu açtım '' MySQL Baglantisi Saglanamadi : Connection refused '' bu hatayı çözemedim bir türlü
birde hangi paneli kullanıyorsunuz acaba wmcp mi bu panellerde de bu sıkıntılar oluyordu elbette herşeyi doğru yapsanızda
Hocam panel deneyecekseniz localhost üzerine site kurun appserver ile
burdan indirebilirsiniz.Detaylı anlatım :
.Eğer yapamazsanız özelden dc veya skype adresinizi yazın yardımcı olurum.
evet önce localhostta denediniz mi acaba kullandığınız paneli eğer sıkıntısı yoksa bağlanabiliyorsa sorun ya hostingde ya portlarda yada mysqlnizi hostinge attı iseniz veya bazı mysql dosyalarınızı hostingde veya oyun sunucunuzda barındırdı iseniz bu hataları alabilirsiniz nedeni ise ücretsiz hostinglerin mysqlye uzaktan erişimi kabul etmemesi devre dışı bırakıyorlar

birde hangi paneli kullanıyorsunuz acaba wmcp mi bu panellerde de bu sıkıntılar oluyordu elbette herşeyi doğru yapsanızda

evet önce localhostta denediniz mi acaba kullandığınız paneli eğer sıkıntısı yoksa bağlanabiliyorsa sorun ya hostingde ya portlarda yada mysqlnizi hostinge attı iseniz veya bazı mysql dosyalarınızı hostingde veya oyun sunucunuzda barındırdı iseniz bu hataları alabilirsiniz nedeni ise ücretsiz hostinglerin mysqlye uzaktan erişimi kabul etmemesi devre dışı bırakıyorlar
localhost ile denedim bir sorun olmadı

o zaman portlarda sıkıntı görünüyor ama teamviewer ile yardım edebilirim birde kullandığınız panel nedir hangisidir?
kusura bakma biraz geç cevap veriyorum site işini hallettim ama ücretsiz kurdugum yerin verdiği bilgilere göre mysql bilgisi girdiğim için oldu daha doğrusu site aktif hale geldi ama kendi filesima ait mysql ile nasıl bağlantı oluşturacağım ? kendi mysql bilgilerimi girdiğim zaman site hata veriyor portlar da açık ? Teamviewer ile yardıma sevinirim

Dosya Eklentileri

• port.png
    port.png
    47,2 KB · Gösterim: 154
kusura bakma biraz geç cevap veriyorum site işini hallettim ama ücretsiz kurdugum yerin verdiği bilgilere göre mysql bilgisi girdiğim için oldu daha doğrusu site aktif hale geldi ama kendi filesima ait mysql ile nasıl bağlantı oluşturacağım ? kendi mysql bilgilerimi girdiğim zaman site hata veriyor portlar da açık ? Teamviewer ile yardıma sevinirim
elbette team ile yardım edeceğim ondan önce siz mysql data dosyalarını nerede barındırıyosunuz oyun sunucunuzda mı yoksa direk hostingin mysqlsine mi attınız?

Geri