Yardım TXT TO SQL

Konu sahibi bu konuda soru soruyor. Sorusu ile ilgili bilgisi olanların yanıtlamasını bekliyor.

LethalStrikeR

Yardımsever Üye
Yardımsever Üye
Üye
Ticaret Puanı
0
Herkese merhaba;
itemproto.txt dosyasını sql ye nasıl çevirebilirim?

Eğer filesinizde no_txt özelliği yoksa bunu zaten otomatik olarak yapacaktır.

Eğer filesinizde no_txt özelliği yoksa bunu zaten otomatik olarak yapacaktır.
Hayır txtde ki itemleri navicata aktarmıyor. Yani bazı simya itemleri yok. No txt db yaptım. Fakat bu seferde kanalları açmadı.

ReadSpecialDropItemFile: ReadSpecialDropItemFile : there is no item 110010 : node °·ÂÇÑ¿ëÈ¥¿ø¼®_ÀϹİ-È·Á

bu sysserı verdi. Bu simya itemini item_proto.txt dosyasında 110000~110099 bu şekilde gösteriyor.

Son düzenleme:
Hayır txtde ki itemleri navicata aktarmıyor. Yani bazı simya itemleri yok. No txt db yaptım. Fakat bu seferde kanalları açmadı.

ReadSpecialDropItemFile: ReadSpecialDropItemFile : there is no item 110010 : node °·ÂÇÑ¿ëÈ¥¿ø¼®_ÀϹİ-È·Á

bu sysserı verdi. Bu simya itemini item_proto.txt dosyasında 110000~110099 bu şekilde gösteriyor.
Çünkü syserr hatasında belirtilen item, mob_drop_item.txt veya special_item_group.txt içinde. Bu dosyalardan bu kodu silmeniz gerekiyor.

Çünkü syserr hatasında belirtilen item, mob_drop_item.txt veya special_item_group.txt içinde. Bu dosyalardan bu kodu silmeniz gerekiyor.
Tamam şöyle bir durum var. item_proto.txt dosyasının içinde 110000~110099 şeklinde simyaları belirtilmiş fakat navicatta 110000 simya itemi var sadece 110010, 110020 kodlu itemler yok. Bu itemlerde sandıkların içinde mevcut olduğu için kanalları açamıyorum. Bende diyorum ki "110000~110099" bu aralıkta ki itemleri nasıl navicata ekleyeceğim?

Txt olarak serveri başlatın. Madem txt dosyasında bu dosyalar mevcut, txt olarak başlattığınızda navicata otomatik olarak aktarılacaktır. Daha sonra navicat- item proto tablosunu sql olarak kaydedin.

En son tekrar no txt den başlatın ve yedeğini aldığınız itemmproto.sql dosyasının içinden ilgili satırları kopyalayıp New Query ile ekleyin.

Txt olarak serveri başlatın. Madem txt dosyasında bu dosyalar mevcut, txt olarak başlattığınızda navicata otomatik olarak aktarılacaktır. Daha sonra navicat- item proto tablosunu sql olarak kaydedin.

En son tekrar no txt den başlatın ve yedeğini aldığınız itemmproto.sql dosyasının içinden ilgili satırları kopyalayıp New Query ile ekleyin.
Aklıma geldi hatta uyguladım fakat sorun şu ki no txt yaptığım zaman navicata item_proto.txt dosyasında ki itemlerin kodları navicata yansımıyor.

No_TXT yaptığınızda yansımaması normal. Olması gereken de o zaten.
Size söylediğim şekilde sql satırlarını navicata elle siz ekleyeceksiniz.

Navicatta bu simya itemlerinin bazıları var bazıları yok.

Navicat sanırım item_proto.txt de ki simya kodunun böyle "110000~110099" olmasından ötürü arada ki itemleri çekemiyor. Bu arada mevcut olan itemlerde işte sandıklarda olduğu için sıkıntı çıkıyor.

Geri