Tüccar - Yardımcı İtici

Durum
İçerik kilitlendiği için mesaj gönderimine kapatıldı.

Whistle

S İ N İ R L E N M E K
Site yetkilisi
Kurucu
Kurumsal Üye
Geliştirici
Yardımsever Üye
Ticaret Puanı
2
7ik28bhg8lsv.gif

Hızlandırıcı Öğe: 1000 Tecrübe

2000 cubits karşılığında elde edeceğiniz bu hızlandırıcı sayesinde hesabınıza 1000 tecrübe puanı eklenecektir.

7ik28bhg8lsv.gif

Hızlandırıcı Öğe: 5000 Tecrübe

8000 cubits karşılığında elde edeceğiniz bu hızlandırıcı sayesinde hesabınıza 5000 tecrübe puanı eklenecektir.

7ik28bhg8lsv.gif

Hızlandırıcı Öğe: 25000 Tecrübe

32000 cubits karşılığında elde edeceğiniz bu hızlandırıcı sayesinde hesabınıza 25000 tecrübe puanı eklenecektir.

u6gj9dud8dsy.gif

Hızlandırma Öğesi: 15 Dakika Daha Kısa Eğitim

1000 cubits karşılığında elde edeceğiniz bu hızlandırıcı sayesinde öğrenilecek yetenek için eğitim süresini 15 dakika azaltabilirsiniz.

u6gj9dud8dsy.gif

Hızlandırma Öğesi: 4 Saat Daha Kısa Eğitim

15000 cubits karşılığında elde edeceğiniz bu hızlandırıcı sayesinde öğrenilecek yetenek için eğitim süresini 4 saat azaltabilirsiniz.

u6gj9dud8dsy.gif

Hızlandırma Öğesi: 12 Saat Daha Kısa Eğitim

40000 cubits karşılığında elde edeceğiniz bu hızlandırıcı sayesinde öğrenilecek yetenek için eğitim süresini 12 saat azaltabilirsiniz.

cq5f6sv5mvpd.gif

Hızlandırıcı Öğe: 2x Tecrübe / 24 Saat

Aktif edildiği andan itibaren 24 saat boyunca 2 kat tecrübe puanı toplamanızı sağlayacaktır. Bu etki hızlandırıcılardan elde edilen tecrübe puanlarını kapsamamaktadır.

kuqzwi3w3p77.gif

Hızlandırma Öğesi: 2x Eğitim / 24 Saat

Önümüzdeki 24 saatte daha iyi yetenek eğitimi almanızı sağlar.

jviuuf44zm.gif

Hızlandırıcı Öğe: Hızlı FTL Sıçraması

Hızlı FTL sıçraması, önceden programlanmış koordinatları güçlü ve yüksek yoğunlukta kondensatörlerle birleştirir. Bu öğe bir FTL sürücüsüne bağlandığında, geminin tek sıçramada sektörün her yerinden kendi ana filosuna dönmesini sağlar. Bu süreçte öğe tamamen tüketilir.

Durum
İçerik kilitlendiği için mesaj gönderimine kapatıldı.
Geri