Çözüldü Ticaret Sorunu

Bu konu çözüme ulaştırılmıştır. Çözüm için konuya yazılan tüm yorumları okumayı unutmayın. Eğer konudaki yorumlar sorununuzu çözmediyse yeni bir konu açabilirsiniz.
Durum
İçerik kilitlendiği için mesaj gönderimine kapatıldı.

lanetli52

Üye
Üye
Ticaret Puanı
0
Arkadaslar Bu Sorun Hakkında Bilgisi Olan varsa Benimle Paylaşsın Bi Fikir Bile cok onemli Benim İçin

Lütfen.
Ekran Alıntısı.PNG

Oyunda bulunamayan eşyaları sistem safra olarak gösterir. Yaptığınız en son değişiklikleri kontrol etmeniz gerekli

Files benim Deil Forumdan bulup 2 ay once geliştirmeye basladım Filesin bu sorunu vardı zaten Filesin sahibine ulassam belkı sorun cözülür Bu arada cevap verdiniz için teşekkürler Bide bazen Slotta silah gorunuyor bence Olmuyan itemle alakası yok diye düşünüyorum
Socket ve attrleri biri kontrol et dedi socket leri kontrol ettim bi sorun Yok Ticaretin aynı sistem sorunsuz olanıyla karsılastırma yaptım bi sorun fark goremedim

Mesala Bu Kolyenin Cevheri yok slotta acmadım Ic ıtemlerıde boyle gosteriyor sorun Baska Yerde Ama Bi türlü bulamıyorm :D
32.PNG

Dediğim gibi bi sistemle alakalı sorun. Files yapımcısına durumu belirtiniz.

Sistemden ziyade 4 taş slotu açılıp exchange.cpp'ye tanıtılmamış. Oraya uyarlarsanız sorununuz çözülücektir.

4 taş sistemini hangi ifdef komutuyla tanıtılmışsa, o sistemi bulun ve indirin.
Sonrasında kurulum dosyalarından ve aşamalarından sırayla kendi dosyalarınızı kontrol ederek ilerleyin.

Durum
İçerik kilitlendiği için mesaj gönderimine kapatıldı.
Geri