Çözüldü TİCARET GEÇMİŞİ HAKKINDA

Bu konu çözüme ulaştırılmıştır. Çözüm için konuya yazılan tüm yorumları okumayı unutmayın. Eğer konudaki yorumlar sorununuzu çözmediyse yeni bir konu açabilirsiniz.
Durum
İçerik kilitlendiği için mesaj gönderimine kapatıldı.

AYZER2541

𝐑𝐄𝐂𝐄𝐏 𝐀𝐕𝐄𝐒𝐈𝐀 ✔
MT Üye
Ticaret Puanı
0
Ticaret geçmiş sisteminde verilen eşya bilgisinin yazılmasını istiyorum bunu nasıl yapabilirim kısacası ticarette kim ne aldı ne verdi yazmasını istiyorum. Örneğin : RASCAL ile Avesia oyuncusu 12:05 2021-01-25 tarihinde 100 w anka ayakkabı tiçareti yaptı
Lua (Quest):
quest tic_gecmis begin
    state start begin  
        when logout or disconnect begin
            cmdchat("tic_gotur")
        end
        when login begin
            cmdchat("tic_id "..q.getcurrentquestindex())
        end
        when button or info begin
            setskin(NOWINDOW)
            pc.get_ticaret_gecmis()
        end
    end
end

dadas.PNG

Son düzenleme:
Çözüm
anqyAz.jpg

Bu dosya içinde istediğiniz mevcut. Log kısmında gösterilenlerden Mysql e size lazım olan eklemeleri yapın ve log.lua dosyasından da aynı şekilde kendinize uygun bölümleri düzenleyin ve son olarak anlatım.py içindeki yapmanız gereken eksikleri de uygulayın. Artık neyi nasıl yapacağınız sizin tercihinize kalmış. Dilerseniz log ve geçmiş olarak iki farklı seçenekte kurun.
Yapılabilir fakat şuanda bunu kodlamam için files olmasi ve bu sistemi kurup gelistirmem gerekiyor buna uğraşacak vaktim yok

anqyAz.jpg

Bu dosya içinde istediğiniz mevcut. Log kısmında gösterilenlerden Mysql e size lazım olan eklemeleri yapın ve log.lua dosyasından da aynı şekilde kendinize uygun bölümleri düzenleyin ve son olarak anlatım.py içindeki yapmanız gereken eksikleri de uygulayın. Artık neyi nasıl yapacağınız sizin tercihinize kalmış. Dilerseniz log ve geçmiş olarak iki farklı seçenekte kurun.

Dosya Eklentileri

• log sistemi.rar
    8,8 KB · Gösterim: 3
Çözüm
Çözüm olarak işaretlendiği için konuyu kapatıyorum.

Durum
İçerik kilitlendiği için mesaj gönderimine kapatıldı.
Geri