Teknik Destek | Altyapı Server Files

H4ZEJ

Üye
Üye
Ücretli destek için yapabileceklerim;
  • İstediğiniz her sistemi ekleyip, kaldırabilirim.​
  • Filesınızdaki bug core vb hataları çözebilirim.​
  • Filesınızın client, c++ sürümünü ve genel kütüphanelerini yükseltebilirim.​
  • Görselleri sağlandıktan sonra istediğiniz tarzda gui yapabilirim. (Görseller için istediğiniz tasarımı anlatırsanız kendim de oluşturabilirim fakat biraz tuzlu olur :) )​
  • Sıfır altyapıdan istediğiniz tarzda Server Files yapabilirim.​

Altyapı Server Files;

Files Sıfır Mainline Source altyapısıyla hazırlandı. Piyasadaki denenmiş sorunsuz fixlere sahiptir. Piyasada bulabileceğiniz sayılı temiz dosyalardan biridir. Hiçbir core, syserr yoktur, görünen tüm hatalar çözülmüştür. İçerisindeki sistemler full define olarak eklenmiştir. Files içerisindeki sistemler basit sistemlerdir, bu dosya düzenlemesindeki amaç gereksiz kodlardan arındırılmış optimize bir oyun elde etmektir.

Server Source
----------------------
Mainline Source
boost 1.73.0
devil 1.7.8
cryptopp 8.4.0
lzo-2.10
clang-14 c++2b
----------------------
Client Source
-------------------------
Mainline Source
devil 1.6.5
cryptopp 8.4.0
libjpeg-9a
lzo-2.10
python 2.7
Visual Studio 2022
Dump Proto Source
Visual Studio 2022
SERVER SOURCE
Hack Shield
Google Test
Auction
Billing
Server Key
Matrix Card
SMS
Mobile
Open ID
Passpod
Teen Packet
Vcard
Blocked Country
Block Exception
Limit Time
Net Marble
Auth Brazil
Speed Server
Xtrap
PCBang
Hot Backup
Dev Log
Hammer Of Tor
Login Sim
Monarch
Teen Server
Panama
Over9Refine
FreeBSD File Monitor
FreeBSD
Version
IUseLocale
IsVIETNAM
IsARABIC
IsJAPAN
IsSINGAPORE
IsBRAZIL
IsCANADA
IsEUROPE
IsCIBN10
IsNEWCIBN
IsTAIWAN
IsHONGKONG
IsENGLISH
IsYMIR
IsCHEONMA
IsEUROPE
IsWE_KOREA
Test Allocator
Test Stacktrace
Test Window
Check Server
Lotto
China Event Server
Roulette
Traffic Profiler
Sequence
Speed Hack
GET_SPEED_HACK_COUNT
INCREASE_SPEED_HACK_COUNT

CLIENT SOURCE
Hack Shield
Auction
Matrix Card
SMS
Mobile
Open ID
Passpod
Xtrap
Nprotect
Game Guard
PCBang
Panama Pack
_PACKETDUMP
Sequence
ATTACK_SPEED_CHECK
ATTACK_TIME_LOG
GAIDEN
LOCALE_SERVICE
LocaleService_IsYMIR
LocaleService_IsJAPAN
LocaleService_IsENGLISH
LocaleService_IsHONGKONG
LocaleService_IsTAIWAN
LocaleService_IsNEWCIBN
LocaleService_IsEUROPE
LocaleService_IsWorldEdition
LocaleService_SetCHEONMA
LocaleService_IsCHEONMA
LocaleService_LoadGlobal
4 Envanter Sistemi
Silah Kostüm Sistemi
Hızlı Kanal Sistemi
Mob Drop İnfo Sistemi
Yere Düşen İtemleri İsimlerini Görme Sistemi
View Target Hp Sistemi
Kadim Efsun Sistemi
Yeni Pasif Skiller
Yeni Duygular
Full Notice Sistemi
Race Height Sistemi
Düello ve Yükseltme Efekt Sistemi
K Envanter (Special Storage) Sistemi
Discord Rpc
Dönüşümden Çıkma Sistemi
Görüş Alanı Sistemi
Gece-Gündüz Sistemi
Karlı-Normal Zemin Sistemi
Kar Yağışı Sistemi
Yere Sat-Sil Sistemi
Mini Map'te Metin Boss Gösterme Sistemi
Altyapı bir files olduğundan sizin tarafınızdan eklenen sistemler haricinde çıkacak sorunlarda destek verilecektir.

İletişim:
Discord: hazej55#7854​

Kesinlikle tavsiye etmiyorum. Hem kendisi hem dosyaları sorunlu. Sözünde durmayan biri istediğiniz değişiklikleri yapmaz. Parayı almadan hoş beş, parayı alınca sizi tanımaz. Satışa koyduğu filesler denenmemiş filesler. Syserrlerle dolu. Ben satın aldım bir çok hata düzenlemesi yaptım. Dileyene ücretsiz paylaşırım. Paranızı çöpe atmayın. İyi forumlar.

Ekran Alıntısı.PNG

Kesinlikle tavsiye etmiyorum. Hem kendisi hem dosyaları sorunlu. Sözünde durmayan biri istediğiniz değişiklikleri yapmaz. Parayı almadan hoş beş, parayı alınca sizi tanımaz. Satışa koyduğu filesler denenmemiş filesler. Syserrlerle dolu. Ben satın aldım bir çok hata düzenlemesi yaptım. Dileyene ücretsiz paylaşırım. Paranızı çöpe atmayın. İyi forumlar.

BB7A4DC0-D2CD-4509-BD9C-DA50301D66D7.jpeg

Benden satın aldığı dosyayı, satın aldıktan 1 saat sonra başkasına satmaya çalışan bir insanın bana gelip ahkam kesiyor. Yüzsüzlüğün de bu kadarı :D Kendisine destek sağlamayacağımı, dosyalarda bulduğu bir problemi çözdükten sonra söyledim. Paylaşmak istiyorsan paylaş. Karaktersizliğini tekrar ispat etmiş olursun.

Son düzenleme:
Dosyalar hala bende kimseye de satmış değilim. Sizin küçük akıl oyunlarınız hiçbir şeye engel olmaya yetmez. Tek amacınız piyasada kaz yolmak. Kötü niyetli insanları etrafından defetmek için her zaman bir bedel ödenir. O da bu oldu, hiç sıkıntı yok ;)

Dosyalar hala bende kimseye de satmış değilim. Sizin küçük akıl oyunlarınız hiçbir şeye engel olmaya yetmez. Tek amacınız piyasada kaz yolmak. Kötü niyetli insanları etrafından defetmek için her zaman bir bedel ödenir. O da bu oldu, hiç sıkıntı yok ;)
Her şey ortada olduğu halde üste çıkma çaban :D acınası. Kaz yolmak olsaydı sana ilk yardım ettiğimde para isterdim.

sorunsuz bir şekilde hizmet aldım, tavsiye ederim.
Teşekkürler dostum :)

Küçük bir not:
Alıcı ve satıcı arasındaki her türlü olumlu & olumsuz durum sadece tarafları ilgilendirir. Bu durumlar hakkında kendinizi haklı çıkarmak veya görüş bildirmek adına konu altında forum kurallarının dışına çıkmayacak şekilde tartışabilirsiniz elbette ancak satışı yapılan bir dosyanın, geçerli ve kanıtlanmış istisnai bir durumu olmadığı sürece paylaşılması yasaktır. Bunun kasıtlı olarak yapılması durumunda olaya dahil olan hesaplara uyarıdan ziyade cezai işlem uygulanır. Tüm herkesin kendine yakışanı yapması dileği ile.. iyi forumlar.

Küçük bir not:
Alıcı ve satıcı arasındaki her türlü olumlu & olumsuz durum sadece tarafları ilgilendirir. Bu durumlar hakkında kendinizi haklı çıkarmak veya görüş bildirmek adına konu altında forum kurallarının dışına çıkmayacak şekilde tartışabilirsiniz elbette ancak satışı yapılan bir dosyanın, geçerli ve kanıtlanmış istisnai bir durumu olmadığı sürece paylaşılması yasaktır. Bunun kasıtlı olarak yapılması durumunda olaya dahil olan hesaplara uyarıdan ziyade cezai işlem uygulanır. Tüm herkesin kendine yakışanı yapması dileği ile.. iyi forumlar.
teşekkürler

Geri