Tamamen Official Sorunsuz TR TİPİ Karakter Seçim Ekranı FULL FİX!

xlinus

Üye
Üye
Merhaba arkadaşlar, sizlere kendi düzenlediğim "Official Karakter Seçim Ekranı'nı"
sunacaım. Full fixli sistemdir. Bildiğim kadarıyla hiçbir sorun bulunmamaktadır.
Quest kalma sorunu vs fix.
Anlatım Her dosyanın içinde ayrı ayrı mevcuttur.
Ek olarak TR'deki gibi klavye tuşları duyarlıdır. (sağ ve sol ok tuşu, enter vs.)
Sistem full fonksiyon çalışmaktadır.
Neyse daha fazla uzatmadan linklere geçelim.
Linkleri görebilmek için giriş yap veya kayıt ol.

Kanıt;
TR Karakter Secme 1.jpg

-
TR Karakter Secme 2.jpg

-
TR Karakter Secme 3.jpg

Dosya Eklentileri

• Official Karekter Seçme Ekranı.rar
    3,4 MB · Gösterim: 511
Son düzenleme:
Forumdaki ilk konunuz hayırlı olsun. Dosyanızı biraz inceledim gayet iyi anlatım yapmışsınız.
Linklerin ve resimlerin kalıcı olması foruma yükledim haberiniz olsun. :)

Zamanı geldiğinde sabite alınır. Sabite almadan önce konunun ne kadar çok ilgi görüp görmediğine bakıyoruz. :)

Yalnız forumdaki ilk konunuzda kurallarıma uysaydınız ne kadar mutlu olurdum biliyor musun? :D
Sitemizin diğer sitelere göre farklı kuralları vardır bunlar sırasıyla;
- Yazım kurallarına uymak zorunlu. (google spama düşürdüğü için)
- Tüm mesaj kalın, italik ve renkli yapmak yasaktır. (google spama düşürdüğü için)
- Harici resim servislerinin tamamı sitemizde yasaktır. (Bir süre sonra resimler kırıldığı ve sitelerin yasaklanma durumu olduğu için.)
- 15 mb'dan düşük dosyaları da foruma ekleyebilirsiniz. (Buda olası link kırılmalarını engellemek için)
- Büyük boyutlu dosyalar için daha çok bulut servisleri kullanmanız önerilir. (cloud.mail.ru, google drive, mega, yandex disk vs.)

Karakter açıklamalarında eksiklikler var bu sorunun çözümü locale - tr'de bulunan jobdesc_assassin . txt metin belgelerinden kaynaklanıyor sanırım.Bu arada konu için teşekkürler. Ek olarak karakter açıklama panelinin üzerindeki karakter iconları hatalı.Düzeltmek isteyen arkadaşlar packde etc den yapabilirler.

There are several bugs in this release, one quite serious. Lists only the more important ones.
- Character description displays only 5 lines.
- If we cancel the kingdom selection during its selection, the screen will turn black (we can do nothing more).

EDIT:
Repair for the black image when choosing a kingdom:
- open introempire.py and delete: self.descriptionBox.Hide()
self.Hide()
self.descriptionBox.Hide()

Son düzenleme:
Hocam beginner bu işle uğraşan insanlar için detaylı yazılı bir açıklama yapabilecek kardeş var mıdır acaba?
Ya da discord üzerinden yardımcı olacak gönüllü kardeşim.

MMO Tutkunları Metin2 Altyapı Server Files

Udemy öğrencisiyim , bu konuda ki filese character login kurmaya uğraştım anlatılanları birebir uyguladım fakat böyle bir hata alıyorum çözümü nedir acaba?

ek;

Dosya Eklentileri

• hata.png
    hata.png
    53,9 KB · Gösterim: 51
Hocam beginner bu işle uğraşan insanlar için detaylı yazılı bir açıklama yapabilecek kardeş var mıdır acaba?
Ya da discord üzerinden yardımcı olacak gönüllü kardeşim.

MMO Tutkunları Metin2 Altyapı Server Files

Udemy öğrencisiyim , bu konuda ki filese character login kurmaya uğraştım anlatılanları birebir uyguladım fakat böyle bir hata alıyorum çözümü nedir acaba?

ek;
ui.py 1924 satırı kontrol et tab hatası

Tüm tab hatalarını giderdim vscode üzerinden satırlara özellikle dikkat ederek yeniden yaptım temiz packin içerisinden fakat şuanda oyun açılıp direkt kapanıyor sorun nedir?

Ayrıca syserr.txt içerisinde ki hata bu şekilde.
@MEKA

Dosya Eklentileri

• bugbilmemkac.png
    bugbilmemkac.png
    12,5 KB · Gösterim: 48
Tüm tab hatalarını giderdim vscode üzerinden satırlara özellikle dikkat ederek yeniden yaptım temiz packin içerisinden fakat şuanda oyun açılıp direkt kapanıyor sorun nedir?

Ayrıca syserr.txt içerisinde ki hata bu şekilde.
@MEKA
Ordada tab hatası mevcut sanırım onuda kontrol et

Geri