Çözülemedi Syserr Hatası

Ne yazık ki bu konuda sorulara çözüm bulunmuyor. Eğer konuda yorumlar varsa hepsini inceleyebilirsiniz. Belki sizlerin sorununuzu çözmek için için ipuçları bulabilirsiniz.
Durum
İçerik kilitlendiği için mesaj gönderimine kapatıldı.

Lordexe

Üye
Üye
Ticaret Puanı
0
Konu başlığına yardım veya help yazmak yasak, tekrarlanması durumunda gerekli yaptırımlar yapılacaktır.
Selamlar bir kaç gündür client taraflı syserr hataları ile uğraşıyordum hepsini çözdüm düzeltim sadece bu hata kaldı ve dünden bu zamana aşırı yoruldum
anlayan birisi varsa yardımcı olabilir mi ?

Syserr Hatası:
0109 11:06:44215 :: Unknown Server Command super_quest 93 | super_quest

Game veya quest ile super_quest commandi gönderiliyor ama pack kısmında karşılığı yok. Ya pack kısmını tamamlayın yada bu sistemi kullanmıyorsanız game & quest nereden bilgi gönderiyorsa silin.

Game.py içerisindeki __ServerCommand_Build metodunu ekler misin?

@AhmetTeyfik çözümü belirtirseniz aynı sorunu yaşayan diğer kullanıcılar için de faydalı olacaktır

game.py dosyasında serverCommandList içerisine şunları ekledik:
Python:
"super_quest"                : self.__SuperQuest,
Daha sonra yine game.py içerisine herhangi bir yerine şu kodları ekledik syserr çözüldü.
Python:
def __SuperQuest(self, qindex):
    pass
Ancak questin ne gibi işlevi olduğunu bilmediğim için pass geçtik :D

game.py dosyasında serverCommandList içerisine şunları ekledik:
Python:
"super_quest"                : self.__SuperQuest,
Daha sonra yine game.py içerisine herhangi bir yerine şu kodları ekledik syserr çözüldü.
Python:
def __SuperQuest(self, qindex):
    pass
Ancak questin ne gibi işlevi olduğunu bilmediğim için pass geçtik :D
Bu sadece syserr gizlemek için yapılmış çözüm değil. Questi bulup içeriğini kontrol edin, commanda ihtiyacı yoksa sadece login command kısmını silin quest işlevine devam etsin, kullanılmayan quest ise direkt questi objectten temizleyin. Her türlü kullanılacaksa da sistemin py tarafını tamamlayın.

Server tarafındaki questlerden super_quest adlı queste bak işine yaramayan bir quest ise questi kaldır sonra quest_list içindende kaldırıp make.sh ile questleri tekrardan okut.

Konu zaman aşımına uğradığı için konu kapatılmıştır.
Konu başlığına yardım veya help yazmak yasak, tekrarlanması durumunda gerekli yaptırımlar yapılacaktır.

Durum
İçerik kilitlendiği için mesaj gönderimine kapatıldı.
Geri