Yardım SUNUCUYA BAĞLANAMIYOR HATASI

Konu sahibi bu konuda soru soruyor. Sorusu ile ilgili bilgisi olanların yanıtlamasını bekliyor.

BlackQueen

Çaylak Üye
Üye
Ticaret Puanı
0
reboot attım kanal açıldı ama oyuna girdiğimde kanal bilinmiyor gözüküyor sunucuya bağlanırken hata veriyor yardımcı olabilecek biri var mı

portlar doğru değildir. ip doğru değildir. configlere yanlış ip yazılmıştır. bunlsrı kontrol et. bazı girş ekranları intrologin.pyden çekiyor ipyi onuda kontrol et

Filezillaya 0.0.0.1 dosyasını Sürükleyip bıraktım sonra putty ile reboot atımm oyuna giriyor fakat reboot atarken kanal açıldı diyo ama oyunda kanallar bilinmiyor gözüküyor ve sunucuya bağlanırken hata diyor. 0.0.0.1 in ikincisin sildim logları falan da temizledim ama düzelmedi

Filezillaya 0.0.0.1 dosyasını Sürükleyip bıraktım sonra putty ile reboot atımm oyuna giriyor fakat reboot atarken kanal açıldı diyo ama oyunda kanallar bilinmiyor gözüküyor ve sunucuya bağlanırken hata diyor. 0.0.0.1 in ikincisin sildim logları falan da temizledim ama düzelmedi
0.0.0.1 dosyası autopatch için değilmi neden oyunun filezillasına attınız

ya oyun yazılımı hakkında pek bi bilgim yok malesef yeni başladım bilmediğim için hata yaptım aynı dosyalar diye
Autopatch dosyalarını site filezillasına veya autopatcher için ayrı bir sunucu verildiyse oraya atmanız gerekiyor autopatcheri düzenlerkende çekeceği adrese dosyaların olduğu urlyi yazmanız gerekiyor oyun dosyalarının olduğu usr var game home vb dosyaların bulunduğu ftpden onları silin

Tamam bunun oyunun açılmamasıyla ilgisi yok , en iyisi oyunda değişiklik yapmadıysanız filesi yeniden kurun

Geri