Yardım source dosyası

Konu sahibi bu konuda soru soruyor. Sorusu ile ilgili bilgisi olanların yanıtlamasını bekliyor.

necatikaya

Üye
Üye
Ticaret Puanı
0
arkadaşlar selam dün burda uzaktan npc ekleyemiyorum diye bir konu açmıştım sebebini çözdüm benim filesimde source yok bunu aldığım bilişime ilettim bilişim bana (Belirttiğiniz sistem source gerektiriyor dışarıdan almaya kalksanız ücretli filesler ile aynı tutara gelecektir işlem yapıp test etmekte ayrıca uğraş onun yerine ücretli filesi alıp yanında birçok yeniliğide almanız daha mantıklı olacaktır. Source işlemide yapılamıyor zaten.)bunu gönderdi benim buna soruce ekleme gibi bir şansım varmı ?

game source ve client source dosyaları her bilişim firması ücretli olarak satar zaten burda mantıklı konuşmuş söylemek istediği şey dışarıya onca para vermeyin hazır bizden aldınız sunucuyu istediğiniz eklemeleri yapalım sunucunuza demek istiyor sende kendini geliştirmek istiyorsan altyapı fileslerinde gerekli eklemeler yapabileceğin dosyalar mevcut oluyor forumlarda bakabilirsin

Sourceler birbiriyle bağlantılıdır genelde. Files ile uyum sağlayabilmeleri için bir çok yönden aynı özelliğe sahip olmaları gerekir.
Benim görüşüm; direkt olarak bilişimden sunucu kiralamak yerine, full src li bir files geliştirip ondan sonra bilişime girmek. Böylelikle bilişimin filesını kullanmak zorunda kalınmıyor. En ufak düzenlemeler için bile bilişime para yedirmek yerine, öncesinde kendi isteğinizle kendi zevkinize göre files hazırlamak en doğrusu.

Sourceler birbiriyle bağlantılıdır genelde. Files ile uyum sağlayabilmeleri için bir çok yönden aynı özelliğe sahip olmaları gerekir.
Benim görüşüm; direkt olarak bilişimden sunucu kiralamak yerine, full src li bir files geliştirip ondan sonra bilişime girmek. Böylelikle bilişimin filesını kullanmak zorunda kalınmıyor. En ufak düzenlemeler için bile bilişime para yedirmek yerine, öncesinde kendi isteğinizle kendi zevkinize göre files hazırlamak en doğrusu.
birkere girdim bu topa 2 ortak olarak şuan işin içinden cıkamıyoruz önceden işle haşır neşirdim şimdi sadece öylece ekrana bakakalıyorum başka birşey değil ya kendi filesimi düzenlicem kurucam zaten yada bilişime para vermeye devam edicem kendi filesimi kurmaya uğraşıyorum bende şuan zaten ücretsiz bir files aldık bilişimden şimdi filesi sıfırlıyıp alt yapılık files arıyorum...

birkere girdim bu topa 2 ortak olarak şuan işin içinden cıkamıyoruz önceden işle haşır neşirdim şimdi sadece öylece ekrana bakakalıyorum başka birşey değil ya kendi filesimi düzenlicem kurucam zaten yada bilişime para vermeye devam edicem kendi filesimi kurmaya uğraşıyorum bende şuan zaten ücretsiz bir files aldık bilişimden şimdi filesi sıfırlıyıp alt yapılık files arıyorum...
Ya kendi filesini geliştir dostum ya da uğraşamam diyorsan git parasıyla files satın al. source dosyalarıyla beraber, içerisinde bir çok sistem olan filesler 500 TL kadar. tabi bu ücret 1000 TL ye kadar çıkabiliyor.

Ya kendi filesini geliştir dostum ya da uğraşamam diyorsan git parasıyla files satın al. source dosyalarıyla beraber, içerisinde bir çok sistem olan filesler 500 TL kadar. tabi bu ücret 1000 TL ye kadar çıkabiliyor.

reis aldım almasına aldım ben 2 tane files aldım o şekilde ben 850 tl sadece filesa para verdim ben ama filesi düzenliyorum sonra oyun açılmıyor hatalara bakıyorum gideriyorum yine açılmıyor elimde files var sourceli şuanda bir tane daha indiriyorum ücretsiz buldum para yetiştiremiyorum filesa artık ücretsizlere bakıp silme değiştirme işlemi yapıcam sadece tek sıkıntım şuan source dosyasını nere atılcağını çözemedim halen :)

Client src bilgisayarınızda kalacak, onunla yapacağınız düzenlemeler vs bilgisayar üstünden olacak.
Game-db src ise FTP> usr/src dizinine atılacak. Ancak bilişimin makinesi build işlemine izin verir mi bilmiyorum. Bazıları inatla kısıtlama veriyor.

Client src bilgisayarınızda kalacak, onunla yapacağınız düzenlemeler vs bilgisayar üstünden olacak.
Game-db src ise FTP> usr/src dizinine atılacak. Ancak bilişimin makinesi build işlemine izin verir mi bilmiyorum. Bazıları inatla kısıtlama veriyor.
saolasın kardeşim bi sorayım izin vemresi lazım büyük ihtimalle ama

saolasın kardeşim bi sorayım izin vemresi lazım büyük ihtimalle ama
Bilişim makinelerinde gcc kurulu olmadığı için build işlemi yapamazsınız. İnternetten freebsd+mysql+gcc yüklü hazır bir vdi dosyası bulup kendi bilgisayarınıza kurup orda build edip. Files içine atmanız gerekmekte.

Geri