Çözüldü Sol üst köşedeki droplar

Çözüldü 
Bu konu çözüme ulaştırılmıştır. Çözüm için konuya yazılan tüm yorumları okumayı unutmayın. Eğer konudaki yorumlar sorununuzu çözmediyse yeni bir konu açabilirsiniz.
Durum
İçerik kilitlendiği için mesaj gönderimine kapatıldı.

okan4141

Üye
Üye
Ticaret Puanı
0
1649360813952.png

Sol üst köşedeki dropları ayarlamaya çalışıyorum fakat tarih yazdığımda syntax hatası veriyor. notnull kapalı değerler 0 default'a tarih yazıyorum hata veriyor. Mysql 5.6 kullanıyorum. Tarihe baktığınız da geçmiş tarih ondan diye düşünmeyin her türlü tarih yazıyorum yine aynı :)

Çözüm
Onu ordan değiştirmek yerine hesaba ait olan verileri değiştirsen sorun olmaz
Cevabın için teşekkür ederim. Fakat oradan yapınca zaten oluyor onu biliyorum. Bu sefer yeni hesap açtığında yeni açılan hesaba gelmez. Manuel vermiş oluyoruz. Ben her giren hesaba verilmesini istiyorum. Normalde böyle olması gerekiyor ama anlamadığım bir şekilde syntax hatası veriyor.

tamamdır halletim konu kapatılabilir. Eğer benim gibi bi hata alan olursa sayının başına ' işareti koyun.

'2025:05:03 25:56:00' gibi

Cevabın için teşekkür ederim. Fakat oradan yapınca zaten oluyor onu biliyorum. Bu sefer yeni hesap açtığında yeni açılan hesaba gelmez. Manuel vermiş oluyoruz. Ben her giren hesaba verilmesini istiyorum. Normalde böyle olması gerekiyor ama anlamadığım bir şekilde syntax hatası veriyor.

tamamdır halletim konu kapatılabilir. Eğer benim gibi bi hata alan olursa sayının başına ' işareti koyun.

'2025:05:03 25:56:00' gibi

Çözüm
Hesabı navicat üzerinden oluşturursan kısa süreli oluşturur web sitesinden kayıt açarsan 1 sene felan fazladan süre ekler

Durum
İçerik kilitlendiği için mesaj gönderimine kapatıldı.
Geri