Yardım socket_tcp_bind: tcp_socket: Can't assign requested address

Konu sahibi bu konuda soru soruyor. Sorusu ile ilgili bilgisi olanların yanıtlamasını bekliyor.

allien

Üye
Üye
Ticaret Puanı
0
merhabalar herkese hayırlı forumlar, oyunu başlatırken böyle bir hata alıyorum, ch ile ilgili gerekli düzenlemeleri yaptım fakat hata hala devam ediyor, tekrar build vs. almama gerek var mı yoksa bu şekilde başlatabilir miyim bilmiyorum. rica etsem yardımcı olabilecek var mı?

hata2.png

Merhaba özelden de cevapladım ama yinede sorunla karşılaşacak arkadaşlar için belki yardımı dokunur ben bu hatayı genelde chler açıkken tekrar başlattığımda alıyorum. Yani demek oluyo ki aynı oyunu açtığım için tekrar bi ip ataması yapıyo senin sorununa gelecek olursak daha iyi anlamak adına putty ekranında yada consol ekranında ps yazarsan orada açık olan işlemleri görürsün bakalım game ve db açılıyormu önce onu kontrol edelim eğer açılıyosa ve oyun gelmiyosa demekki files lisanslı yada başka bir sorun var game açılmıyosa da server taraflı src dosyalarında sorun var yada chlerin config dosyalarında BİND_İP: 192.168.x.x gibi ip girilir onlar girili değildir. Bunları bi kontrol et dedim gibi ps yazıp gönder tekrar bi bakalım.

Geri