Çözüldü Skill Tree Tooltip sorunu Ve Kayıt sorunu

Bu konu çözüme ulaştırılmıştır. Çözüm için konuya yazılan tüm yorumları okumayı unutmayın. Eğer konudaki yorumlar sorununuzu çözmediyse yeni bir konu açabilirsiniz.
Durum
İçerik kilitlendiği için mesaj gönderimine kapatıldı.

Serket

Üye
Üye
Ticaret Puanı
0
Dracarys Skill Tree

bu konuda sistemi ekledim fakat mouse ile skilin üzerine gelince hiç bir şekilde tooltip gözükmüyor yardımcı olursanı çok muhteşem olur
@Whistle

Çözüm
2 sorun 1 tanesini kendim çözmüştüm diğerinide @ggns7 hocam sağolsun ui.py de ayarladığı class"ı attı tam oraya bakıyordum bende ilk sorun server kısmına kaydetmiyorsa yani oyundan çıktığınızda bile sıfırlanıyorsa beceri ağacı ->
snprintf(filename, sizeof(filename), "share/skill_tree/%u",GetPlayerID());

bu kodu kendi server dizininize göre ayarlayın.

benim gibi tooltip sorunu ile karşılaştıysanız bu ui.py classı kullanın yada class buttonunuzdaki eklentileri bu py nin içeriğine ekleyin kullanın.

Linkleri görebilmek için giriş yap veya kayıt ol.
Syserr kontrol edin

Kodları doğru şekilde eklediniz mi? Ayrıca sistemi paylaşan üyemizden yanıt bekleyin lütfen. Zaten ana konuya yorum atmışsınız

2 sorun 1 tanesini kendim çözmüştüm diğerinide @ggns7 hocam sağolsun ui.py de ayarladığı class"ı attı tam oraya bakıyordum bende ilk sorun server kısmına kaydetmiyorsa yani oyundan çıktığınızda bile sıfırlanıyorsa beceri ağacı ->
snprintf(filename, sizeof(filename), "share/skill_tree/%u",GetPlayerID());

bu kodu kendi server dizininize göre ayarlayın.

benim gibi tooltip sorunu ile karşılaştıysanız bu ui.py classı kullanın yada class buttonunuzdaki eklentileri bu py nin içeriğine ekleyin kullanın.

Linkleri görebilmek için giriş yap veya kayıt ol.

En son bir moderatör tarafından düzenlenmiş:
Çözüm
Durum
İçerik kilitlendiği için mesaj gönderimine kapatıldı.
Geri