Çözüldü Skill ekranı sorun

• Konuyu açan MCB
  • Açılış Tarihi
  • Yanıt 6
  • Gösterim 274
Bu konu çözüme ulaştırılmıştır. Çözüm için konuya yazılan tüm yorumları okumayı unutmayın. Eğer konudaki yorumlar sorununuzu çözmediyse yeni bir konu açabilirsiniz.
Durum
İçerik kilitlendiği için mesaj gönderimine kapatıldı.

MCB

Üye
Üye
Ticaret Puanı
0
5 LVL skill penceresi ekledim skili seçiyorum fakat 20 değerleri veriyor master olmuyor syserr yok
1709307793238.png

Çözüm
Sorun Reward sisteminden kaynaklıymış reward sisteminde char_skill.cpp bölümünde kodu yanlış bölüme eklemeden dolayı..
aynı sorunla karşılabilcek arkadaşlar için çözüm şu şekilde
char_skill.cpp:
Anlatımda kod bloğunu
m_pSkillLevels[dwVnum].bMasterType = GetSkillGradeByLevel(m_pSkillLevels[dwVnum].bLevel)
altına eklenmesi gerektiği söyleniyor..
kod bloğunu en alta eklerseniz problem çözülüyor..
verilen puan değerinini değiştirerek skiller ne başlasın istiyorsan ayarlayabilirsin 21 yaparsan m başlar

Skill sayısı artıyor skille bulunduğu seviyenin özellikleride geliyor fakat skill master ve perfect bölümüne taşımıyor kendisini neyden kaynaklı olabilir hiçbir ayar yapmadanda sorun aynı bunun source taraflı olduğunu zannetmiyorum python tarafından kaynaklı olduğunu düşünüyorum fakat nereyi incelemem gerekiyor

Sorun Reward sisteminden kaynaklıymış reward sisteminde char_skill.cpp bölümünde kodu yanlış bölüme eklemeden dolayı..
aynı sorunla karşılabilcek arkadaşlar için çözüm şu şekilde
char_skill.cpp:
Anlatımda kod bloğunu
m_pSkillLevels[dwVnum].bMasterType = GetSkillGradeByLevel(m_pSkillLevels[dwVnum].bLevel)
altına eklenmesi gerektiği söyleniyor..
kod bloğunu en alta eklerseniz problem çözülüyor..

Çözüm
Durum
İçerik kilitlendiği için mesaj gönderimine kapatıldı.
Geri