Sitemizde en çok ziyaretçi çeken konularını gördüğünüzde siz de çok şaşıracaksınız.

Whistle

Ruhsuz Filozof
Kurucu
Kurumsal Üye
Geliştirici
Yardımsever Üye
Merhabalar,
Sıklıkla google analizleri ile gelen ziyaretçilerin hareketleri inceleyen birisiyim.
Ve bu verilerin bir kısmını sizlerle paylaşmaya karar verdim.
Bu veriler en çok ziyaretçi çeken içeriklerdir. Sitemizde aktif bulunan kullanıcılarımızın çoğu Metin2 alanıyla uğraşsa da sitenin hit aldığı temel konular tamamen farklı olduğunu görebiliriz.
En çok ziyaret edilen 10 konu.jpg

Son analizlere bakıldığında ilk 10 sırasında sadece bir konu Metin2 ile ilgili olduğunu görebiliriz.
Özellikle senelerdir şu konular hep açık ara üst sırada yer alıyor.
Konuların bağlantılarını aşağıya ekliyorum size konulara giderek toplam gelen ziyaretçi sayısını görebilirsiniz.;

1. Konu: Minecraft Ölünce İtem ve Xp Gitmemesi (Modsuz)
2. Konu: Dünyanın Yuvarlak Olduğunu ve Güneşin Etrafında Döndüğünü Söyleyen İlk Bilim Adamı
3. Konu: Minecraft Tüm Eşyaların Craft Tarifi
4. Konu: "Hattı müdafaa yoktur sathı müdafaa vardır, o satıh bütün vatandır." Sözünün Anlamı Nedir?
5. Konu: Minecraft Creeperların Patlayınca Etrafa Verdiği Hasarı Engelleme (Modsuz)
6. Konu: Rock Işaretinin Anlamını Hiç Merak Ettiniz Mi?
7. Konu (medya): Sıfır Bir - "Bir Zamanlar Adana'da" 2. Sezon 4. Bölüm - YouTube

Bu konuyu yazdığım sırada sitede bulunan ziyaretçilerin girdiği sayfaların anlık bilgisini de ekliyorum;
Aktif gelenler.jpg

Normalde bu tür veriler paylaşılmaz ama ben site ilgili genel kanının düşündüğümüzden farklı olduğunu göstermek için bu konuyu paylaşma gereği duydum.

Son düzenleme:
Geri