Çözüldü Siteme İndex Tasarımı Attım Okumadı

Bu konu çözüme ulaştırılmıştır. Çözüm için konuya yazılan tüm yorumları okumayı unutmayın. Eğer konudaki yorumlar sorununuzu çözmediyse yeni bir konu açabilirsiniz.
Durum
İçerik kilitlendiği için mesaj gönderimine kapatıldı.

murdered3

Üye
Üye
Ticaret Puanı
0
Arkadaşlar mhms site panelli site kurdum dün fakat ne yaptım ne ettiysem siteye girerkenki index bölümünün açılmasını yapamadım.(yani siteye girerkenki tanıtım yeri.)

Çözüm
Tamamdır web sitenizi ayarladım. Hosting firmasının yapmış olduğu güvenlik ayarları yüzünden html dosyasına öncelik tanımıyor. Bende panelin index.php dosyasını index2.php olarak değiştirdim. Eklemek istediğiniz index.html dosyasını index.php olarak değiştirip ana dizine attım. Resimin yollarını güncelledim. Aynı şekilde index2.php olarak düzenlediğim için .htaccess dosyasında index.php yazan yerleri index2.php olarak ayarladım. Şuan web sitenizi istediğiniz gibi kullabilirsiniz. :)

Unutmadan hatırlatiyim güvenlik için sitenizin filezilla bilgilerini değiştirmeyi unutmayın.
Arkadaşlar mhms site panelli site kurdum dün fakat ne yaptım ne ettiysem siteye girerkenki index bölümünün açılmasını yapamadım.(yani siteye girerkenki tanıtım yeri.)
Site adresinizi verebilir misiniz bi inceleyelim.

Siteniz sorunsuz görünüyor siz siteye ne yapmak istiyorsunuz?

Linkleri görebilmek için giriş yap veya kayıt ol.
Bu gibi giriş koymak istiyorum dosyaları filezilla'ma attım fakat işlemedi.
Bana özel mesaj yoluyla filezilla bilgilerinizi verebilir misiniz bi dosyaları incelemem gerek. Sanırsam index'in anasayfası index.html panelde seo için indexi bu şekilde ayarlamış büyük ihtimal çakışma olabilir.

Sorunu ÇÖZDÜM :
eCOWHkR.png
Konu kapanbilirr. :)

Dosya Eklentileri

• eCOWHkR.png
    eCOWHkR.png
    13,2 KB · Gösterim: 66
Sorunu ÇÖZDÜM :
eCOWHkR.png
Konu kapanbilirr. :)
Yaptığınız işlem web sitesinin seosunu ve css dosyalarını bozmuş. Bu şekilde yaparsanız sorununuz çözülmez indexi "/httpdocs/temalar/Ataria3" klasörüne atmışsınız. Bu yüzden sistem indexi almıyor. İndex dosyasını panelinizin anasayfasına atmanız lazım. İsterseniz sizin yerinize düzenliyim?

Tamamdır web sitenizi ayarladım. Hosting firmasının yapmış olduğu güvenlik ayarları yüzünden html dosyasına öncelik tanımıyor. Bende panelin index.php dosyasını index2.php olarak değiştirdim. Eklemek istediğiniz index.html dosyasını index.php olarak değiştirip ana dizine attım. Resimin yollarını güncelledim. Aynı şekilde index2.php olarak düzenlediğim için .htaccess dosyasında index.php yazan yerleri index2.php olarak ayarladım. Şuan web sitenizi istediğiniz gibi kullabilirsiniz. :)

Unutmadan hatırlatiyim güvenlik için sitenizin filezilla bilgilerini değiştirmeyi unutmayın.

Çözüm
Çok teşekkür ederim tasarlayan adamdan yardım aldığımda böyle yolladı o anda bilgisayarım kapandı :/ elektirik kesintisi.Teşekkür ederim tekrardan.

Çok teşekkür ederim tasarlayan adamdan yardım aldığımda böyle yolladı o anda bilgisayarım kapandı :/ elektirik kesintisi.Teşekkür ederim tekrardan.
Önemli değil. :) Şanslısınız ben web tasarım bildiğim için sorunu çözmem zor olmadı. :) İleride yaşayacağınız sorunlar olursa çekinmeden bu forum üzerinden sorunuzu sorup yardım alabilirsiniz.

Sorunuz çözüldüğüne göre konu başlığını günceliyorum. :)

Durum
İçerik kilitlendiği için mesaj gönderimine kapatıldı.
Geri