İstek Silah/Acce/Shining/Sash Sistemleri

Konu sahibinin aradığı materyalleri bulmasına yardımcı olmak için konuya yorum yazabilirsiniz.
Durum
İçerik kilitlendiği için mesaj gönderimine kapatıldı.

yunus0399

「RcT 」YunusED
Premium Üye
MT Üye
Ticaret Puanı
0
Merhaba arkadaşlar başlıkta gördüğünüz gibi bu sistemler lazım bildiğiniz fileste varmı yada direk paylaşıldımj acaba

Razuning v5 kullanıyorum kostüm sistemi eklenmiş ama silah sistemi eklenmemiş forumlarda aradığımda 1 adet buldum ama onu eklediğimde sorun çıkartmadı ama bi takım gariplikler var mesela silah kostümleri geldi ama takılmıyo slota üzerine başka bir item bıraktığımda kayboluyo gibi gibi sorunları var yada debug la derleyip üzerine geldiğimde mouse ile aynı item koduyla saç olarak algılıyo ve item yok diyo sanırım ben ekleyemedim karşılaştırıcağım files arıyorum. Birde diğer sistemleri sökebileceğim yada bunu ekle dediğiniz sistem paylaşımları varsa söylerseniz çok makbule geçer.
Şimdiden teşekkürler.

Birde sizden ricam bilen varsa aydınlatırsa sevinirim bu sash ve mount gibi şeylerde gördüm bunlar ne saçla binekmi yoksa anlamadım.

sash kuşak mountta binek. bunları paylaşılan fileslerin herhangi birinden çekmen daha mantıklı. paylaşılanlar dediğin gibi bir garip çalışıyor.

Çözüm
sash kuşak mountta binek. bunları paylaşılan fileslerin herhangi birinden çekmen daha mantıklı. paylaşılanlar dediğin gibi bir garip çalışıyor.
evet ya hem çok az paylaşım var hemde garip çalışıyolar birde şey diycem bu bildiğim kadarıyla shiningde kuşak haraketli kuşakmıydı acaba tam emin olamadım şimdi sash ile shining arasındaki fark ne yanlışımı sana zahmet düzeltebilirmisin.

evet ya hem çok az paylaşım var hemde garip çalışıyolar birde şey diycem bu bildiğim kadarıyla shiningde kuşak haraketli kuşakmıydı acaba tam emin olamadım şimdi sash ile shining arasındaki fark ne yanlışımı sana zahmet düzeltebilirmisin.
shining efekt sistemi sash ise bildiğin kuşak sistemi

Durum
İçerik kilitlendiği için mesaj gönderimine kapatıldı.
Geri