Çözüldü sıfırdan files oluşturma

Çözüldü 
Bu konu çözüme ulaştırılmıştır. Çözüm için konuya yazılan tüm yorumları okumayı unutmayın. Eğer konudaki yorumlar sorununuzu çözmediyse yeni bir konu açabilirsiniz.
Durum
İçerik kilitlendiği için mesaj gönderimine kapatıldı.

siyami123

Üye
Üye
Ticaret Puanı
0
1 bölümden değilde 12ci bölümden başlasam sorun olur mu ?

Çözüm
Eğer böyle bir şey yaparsanız çoğu işlemi kaçırmış olacaksanız. Videoları sırayla atlamadan izlemenizi tavsiye ederim. Sonuçta bir seri olduğu için sonraki bölümler bir öncekinin devamı gibi. Dizilerden örnek verelim. Mesela The 100 dizisinin ilk 4 sezonunu izlemeyip 5. sezondan başlarsanız ne olur?
hayır olmaz 11 video tamamen boş çekilmiş eray admin üyelerle konuşuyor sadece hatta 20den başla

Eğer böyle bir şey yaparsanız çoğu işlemi kaçırmış olacaksanız. Videoları sırayla atlamadan izlemenizi tavsiye ederim. Sonuçta bir seri olduğu için sonraki bölümler bir öncekinin devamı gibi. Dizilerden örnek verelim. Mesela The 100 dizisinin ilk 4 sezonunu izlemeyip 5. sezondan başlarsanız ne olur?

Çözüm
videonun tamamını izlemen şart değil ama önemli yerleri seçip elemen gerekiyor mesela mysql8 yükseltme işlemi 50 dakka sanırsam videoda 10 dakkada yaptım ben mesela. nereleri izleyeceğinde önemli yani

videonun tamamını izlemen şart değil ama önemli yerleri seçip elemen gerekiyor mesela mysql8 yükseltme işlemi 50 dakka sanırsam videoda 10 dakkada yaptım ben mesela. nereleri izleyeceğinde önemli yani
İşte burada tecrübe farkı oluyor. Siz daha önce bu işlerle uğraştığınız için hangi kısımlara bakacağınızı kestiriyorsunuz ancak bu işlerle hiç uğraşmayanlar sıkıntı yaşar.

Durum
İçerik kilitlendiği için mesaj gönderimine kapatıldı.
Geri