Sıfırdan Efsane Seviyeye Metin2 PVP eğitimi

Stiglitz

MT Üye
MT Üye
Editör
Herkese Merhaba! Ve iyi forumlar!

[Öncelikli not; Kendi sitemin/sitelerimin tanımını yapmıyorum. Amacım faydalı olmak.]

Öncelikle, faydalı olmayı umarak çekiyorum bu video'yu. Umarım işinize yarar ve güle güle öğrenirsiniz!

Video'nun bazı bölümleri gerçekten sıkıcı olabilir. Sıfırdan Efsane seviyesine eğitim verdiğim için. Sanki yeni başlayan bir insana anlatıyor gibi anlattım. Bu yüzden sıkılanlardan şimdiden özür dilerim!

Buna ek olarak asıl konuya girmeden önce Bağış yapmak isteyen arkadaşlara yöntem vereyim.
Bağış yapmak istiyorsanız Skrill'e şu linkten kayıt olabilirsiniz;
Linkleri görebilmek için giriş yap veya kayıt ol.

Ardından Gönder Tuşuna Basarak aşağıdaki e-posta adresine bağışlarınızı gönderebilirsiniz.
[email protected]

(Liste rastgele doldurulmuştur.)
  • Oğuzhan B.

Eğitim serisi hakkında devam edelim :)

Kullanılan Programlar ve kodlar

Destek Olmak için bc.vc linki=>

Kodlar;
Kod:
//////////////////////////////////////////////
/*            Standart Server Kurulum            */
//////////////////////////////////////////////

// 1. Adım
portsnap fetch extract update
// 2. Adım
pkg install python
// 3. Adım
cd /usr/bin && ln -s /usr/local/bin/python2.7 python

// 4. Adım Compat (32bit freebsd için)
pkg install compat7x-i386
pkg install compat9x-i386
pkg install compat11x-i386

// 4. Adım Compat (64bit freebsd için)
pkg install compat7x-amd64
pkg install compat9x-amd64
pkg install compat11x-amd64

// 5. Adım OpenSSL
pkg install openssl
// 10.adım Mysql
// MySQL 5.6
pkg install mysql56-server
// MySQL 5.5
pkg install mysql55-server
//6. adım
sysrc mysql_enable=YES
sysrc fsck_y_enable=YES
sysrc background_fsck=NO

pkg install gmake
pkg install boost-all
pkg install subversion
pkg install gcc49
pkg install makedepend

Oynatma Listesine gitmek için; Link Buraya

En son bir moderatör tarafından düzenlenmiş:
Daha önce başlattığınız bir eğitim serisi daha vardı. Onu neden yarım bıraktınız gayet güzel anlatıyordunuz. Eğer bu seri aktif bir şekilde devam edecekse konuyu sabite alabilirim. :)

Daha önce başlattığınız bir eğitim serisi daha vardı. Onu neden yarım bıraktınız gayet güzel anlatıyordunuz. Eğer bu seri aktif bir şekilde devam edecekse konuyu sabite alabilirim. :)
Onu kapatalım buradan devam pek çok arkadaş sıkıntı yaşadı o seride detaylıca anlatacağım her şeyi

Onu kapatalım buradan devam pek çok arkadaş sıkıntı yaşadı o seride detaylıca anlatacağım her şeyi
Ben önce ki videolarınızı izledim. Sıfırdan altyapı kurma konusunda güzel bilgiler vermiştiniz. :)
Eski konuyu sabitten alıyorum bunu sabitliyorum o halde. ^_^

Siteye gelirsek. Bizim burada amacımız paylaşım yapmak. Büyük ihtimal bu siteye gelen birisi diğer siteleri de az çok bilir. Bu yüzden yardım ve rehber konularında harici forum sitesi linki paylaşmak yasak değil. Tek bir şartı var reklam amacı gütmüyorsa. Kısacası herhangi bir kural ihlal yok. :)

Ben önce ki videolarınızı izledim. Sıfırdan altyapı kurma konusunda güzel bilgiler vermiştiniz. :)
Eski konuyu sabitten alıyorum bunu sabitliyorum o halde. ^_^

Siteye gelirsek. Bizim burada amacımız paylaşım yapmak. Büyük ihtimal bu siteye gelen birisi diğer siteleri de az çok bilir. Bu yüzden yardım ve rehber konularında harici forum sitesi linki paylaşmak yasak değil. Tek bir şartı var reklam amacı gütmüyorsa. Kısacası herhangi bir kural ihlal yok. :)
Öncekini tam hatırlamıyorum ama, discord kanalı yapamadım diyenlerle dolup taştı, bu sefer sağlam gidiyorum.

İhlal yoksa süper ^_^

Hocam konu çok iyi client linklerini günceller misiniz farklı files source kurduğumda hatalar çıkıyor genelde

Geri