Shadowlands, Genişletme Lansmanına Sadece Üç Saat Kalan Dünyadaki Birinci Seviye 60 Oyuncusuna Sahip


Kalendar

Aktif Üye
Mesaj
47
Beğeni
29
Puan
331
Shadowlands, Genişletme Lansmanına Sadece Üç Saat Kalan Dünyadaki Birinci Seviye 60 Oyuncusuna Sahip

World of Warcraft oyuncuları dünyadaki ilklere yabancı değiller, bu yüzden en son genişleme olan Shadowlands'in piyasaya sürülmesinden sadece saatler sonra bir tanesinin gerçekleştiğine şahit olmamız şaşırtıcı değil. Lansmandan sadece üç saat sonra, EU-Al'akir'den Monkeylool, 60. seviyeye ulaşan ilk oyuncu oldu.

İlk olarak WoWHead tarafından bildirilen çıkış, başarının Blizzard's Armory kullanılarak ve Method tarafından bir tweet aracılığıyla gerçekleştiğini doğruladı . Monkeylool'un lonca arkadaşları, başarıya ilişkin kutlamalarını bile yayınladılar ve dünyayı ilk olarak Shadowlands'de nasıl kırdıklarına dair bazı bilgiler paylaştılar.

Monkeylool'un bir lonca arkadaşı olan Rixers'e göre, Bastion'daki Necrotic Wake zindanını ve oraya serpiştirilmiş bazı görevleri defalarca çalıştırdılar. Ekip, zindanı 3'lü takımlar halinde çalıştırabilir ve Bastion zindanını 5-6 dakika içinde hızlandırabilir.

World of Warcraft: Shadowland s dün başlatıldı ve oyuncuları dünyalar arasındaki perdeyi yırtarak Banshee Kraliçesi Sylvanas'ın peşinden öbür dünyaya götürdü. Oyuncuların MMO lansmanlarından beklediği olağan oturum açma sorunları ile sorunsuz bir lansman olmadı. Robin, Shadowlands'i keşfetmekle meşgul olur olmaz, inceleme kapsamımızın ilkini alacağız.
 

Üst