Çözüldü Serverimdeki Işınlanma yüzüğü Sorunu bir türlü çözülmüyor

Bu konu çözüme ulaştırılmıştır. Çözüm için konuya yazılan tüm yorumları okumayı unutmayın. Eğer konudaki yorumlar sorununuzu çözmediyse yeni bir konu açabilirsiniz.
Durum
İçerik kilitlendiği için mesaj gönderimine kapatıldı.

Awaken

Üye
Üye
Ticaret Puanı
0
Serverimde Işınlanma yüzüğüne Ejderha odasını eklemeye çalışırken bozdum sanırım tekrar düzenlemeye çalışıyordum defalarca sitelerden yeni move_ring2 indirdim quest'e attım Puttyden ./qc move_ring2.quest yaptım STATE : Start gibi onaylar verdi fakat reboot sonu hiç bir şey değişmedi yine de tıklanmıyordu zaten Allahın belası sunucular yardımları yapmıyor parayı alana kadar canınız ciğeriniz paradan sonra ilgilenmeyip umursamıyorlar biliyosunuzdur. Yardım olacak arkadaş varsa sevinirim.

Çözüm
Teşekkürler sorun çözüldü. Server yedekleri varmış onu buldum filezilladan.

Putty girerek ;
cd /usr
rm -rf game
tar zxvf server-yedek.tar.gz

yaparak eskiyi yükledim şuan sorunsuz çalışıyor yine de teşekkür ederim.
Questi kaldırıp tekrardan derlemeyi deneyin. Birde utf-8 formatına alıp derlemeyi devam edin. AHCII modunda derlerken nedense hataları göstermiyor. :(

Dediğin şeyleri bek fazla yapamıyorum yardımcı olursan tw vereyim halledi ver reis? 40002 yüzük kodu fakat 40002 kodda Kahraman yüzüğü yazmakta sorun belki de bundan kaynaklanıyor ve ışınlama yüzüğü olarak 70058 belirlenmiş buda bozulan yüzüktü. Facebok üzerinden falan bi şekilde yardım edersen çok mutlu olurum

Buradaki amacımız zaten bu. Sorunları kendi başınıza yardım ala ala çözdükçe tecrübe kazanacaksanız. Yaşadığınız her sorun size bilgi ve tecrübe olarak dönecektir.
Quest Eklemek ve Kaldırmak (Detaylı Anlatım)
Buradaki rehbere bakarak questi kaldırabilirsiniz. ;)

Teşekkürler sorun çözüldü. Server yedekleri varmış onu buldum filezilladan.

Putty girerek ;
cd /usr
rm -rf game
tar zxvf server-yedek.tar.gz

yaparak eskiyi yükledim şuan sorunsuz çalışıyor yine de teşekkür ederim.

Son düzenleme:
Çözüm
Sorunu çözebilmeniz beni mutlu etti. Bir daha ki sefere questlerde düzenleme yapmadan önce eski halinin yedeğini almayı unutmayınız. ;)

Durum
İçerik kilitlendiği için mesaj gönderimine kapatıldı.
Geri