Yardım Serverımda İstemediğim Özellikleri Kaldırma

Konu sahibi bu konuda soru soruyor. Sorusu ile ilgili bilgisi olanların yanıtlamasını bekliyor.

ubpatron

Üye
Üye
Ticaret Puanı
0
Bilişimin kendi server filesini kullanıyorum. Fileste kuşak, simya, kemer ve evrim gibi sistemler mevcut. Bunları nasıl kaldırırım ? Düşen itemlerden kaldırsam yeter mi ama evrim sistemi öyle kalkmaz gibi duruyor.

Bunları kaldırmak için source dosyalarınızın olması gerekiyor. Dosyalar elinizde mi?

Birde Files yapımcılarını düşün bir işi yapması kaç günler sürüyor sence onlar basit iş keşke sadece o oyun içi düzenlemeler kalsa sistem ekle sistemin sorunlarını tespit et sorunlarını yap sonra dene bir daha dene böyle geçiyor zamanım bir an önce bitse diyorum.

Birde Files yapımcılarını düşün bir işi yapması kaç günler sürüyor sence onlar basit iş keşke sadece o oyun içi düzenlemeler kalsa sistem ekle sistemin sorunlarını tespit et sorunlarını yap sonra dene bir daha dene böyle geçiyor zamanım bir an önce bitse diyorum.
Sıfır'dan files kurduğumuz için tüm zorlukları falan biliyorum. Şuan site'de takıntı yaptım rehber ekledim ama arka planı yansıtamıyorum nerde yanlış yapıyorsam cözemedim.

Simya envanterden kaldirma.

locale_tr\locale\tr\ui inventorywindow.py CTRL + F dragon_soul arat cikanlari sil. Sonra NPC mapten kaldir. moblardan sandiklardan cor düsüyoya falan kaldir gitsin :D

Birde şunu göz önünde bulundurmak lazım. Bu tarz oyunlar ekip çalışması ile yapılıyor. Tek bir kişinin yapabileceği iş çok uzun zamanlar alabiliyor.

Birde şunu göz önünde bulundurmak lazım. Bu tarz oyunlar ekip çalışması ile yapılıyor ve güncelleme desteği getiriliyor. Tek bir kişinin yapabileceği iş çok uzun zamanlar alabiliyor.
Katılıyorum cidden tek kişi uraşmaya baksan bi kaç seneni yersin bu işle hele bide sıfır'dan yapmaya çalışıyorsan kaç sene olucağını sayamam. :D

Tek kişi olmam zaten çok büyük sıkıntı oluyor. Çevremdekiler elini taşın altına koymaktan çekiniyorlar uğraşması zor geliyor. 2014-2015 senesinde bir serverım vardı. Arkadaşlar yine gram yardım etmeden sadece GM havasını atmışlardı.

Geri