Çözüldü Server Taraflı Efsın Botu Sorun

Bu konu çözüme ulaştırılmıştır. Çözüm için konuya yazılan tüm yorumları okumayı unutmayın. Eğer konudaki yorumlar sorununuzu çözmediyse yeni bir konu açabilirsiniz.
Durum
İçerik kilitlendiği için mesaj gönderimine kapatıldı.

MCB

Üye
Üye
Ticaret Puanı
0
Sorunları aşşağıda videoda belirttim..

yine özet geçeyim

1- Efsun atarken efsun nesnesi kullanmıyor
2- efsun geliyor fakat efsun attığı gözükmüyor
3- slotlara itemler bi sonraki slota tıklamadan eklendiği gözükmüyor ve silinmiyor..

db syserr bu şekilde harici bir syserr yok
python syserr olarakda : 0218 03:08:08641 :: Cannot find item by 0

böyle bi syserr var

1708214585630.png

Linkleri görebilmek için giriş yap veya kayıt ol.

Linkleri görebilmek için giriş yap veya kayıt ol.

Son düzenleme:
python tarafındaki eklemeyi slotindex kodlarının üstüne eklemeniz gerekirken altına eklerseniz hata alırsınız pythonda doğru ekleme yapdığınıza emin olun

python tarafındaki eklemeyi slotindex kodlarının üstüne eklemeniz gerekirken altına eklerseniz hata alırsınız pythonda doğru ekleme yapdığınıza emin olun
Ekli olup daha önce sorun çıkartmamış bir filesten sökerek ekleme yaptım eğer sorun söylediğiniz gibiyse muhtemelen Slotİndexlerin üzerinde eklemelerdir.. lenght , gametype ve player item bölümü eşleşmiş bir şekilde fakat sorun devam ediyor işin garip tarafı normalde efsun atarken efsun attığı gözükmesi gerekirken ne efsun attığı görünüyor nede efsun nesnesi kullanarak efsun atıyor item eklediğimizde bi sonraki slota geçmeden item gözükmüyor itemi geri alırkende aynı şekilde herhangibir syserrde maalesef yok haricinde şundan kaynaklı olabilir diyebileceğiniz bir kısım varsa önerilerinizi dikkate alarak üstünden tekrar tekrar geçebilirim..

bu sistemin navicattaki item tablosuna da eklentisi oluyor window enumuna eklemen gereken bir şey var onu eklemedin diye mi oluyor acaba?

İsterseniz eklediğim dosyaları rar şeklinde paylaşayım kontrol edin yanlış biryer olup olmadığını görmek için

Şöyle söyliyeyim luginanın paylaştığını indirdim ve oradaki eklenmesi gereken kodları ekli olan filesten yerlerini aratarak ve kodlarının eşitliğini veya farklılığını kontrol ederek ekledim
bence önce ekle bi çalışsın düzgünce. sonra kalan yerleri sökersin.

Çözüm işareti sorulan soruya cevap niteliğinde olduğu durumlarda kullanın. “Sorun çözülmüştür” şeklinde yazdığınız mesajı işaretlemeyin lütfen. Bu yüzden işareti kaldırdım. Ayrıca bölüm kurallarımızı okuyun ☺️
Sorun çözülmüştür..

• Beğen
Tepkiler: MCB
Durum
İçerik kilitlendiği için mesaj gönderimine kapatıldı.
Geri