Server tabanlı efsun botu hatalarının çözümü

DeadLyEscaPe

MT Üye
MT Üye
--- Efsun botuna koyulan eşyaların slot boyutuna göre efekt vermemesi ---

Adsız.png

Tıkla ve indir
Linkleri görebilmek için giriş yap veya kayıt ol.

--- Efsun Nesnesi bittiğinde dükkan açık olduğu halde Efsun Nesnesi çekmemesi ---

Not: Bu kodu kaldırmak ne kadar sağlıklı bilmiyorum ama sunucu üzerinde syserr almadım. Efsun botunda da herhangi bir problem yok. Yazılan efsun gelene kadar envantere efsun almadan (Sanırım böyle kodlanmış) ve yang eksilmeden efsun atıyor. Ta ki siz durdurana kadar.

new_switchbot.cpp üzerinde aşağıdaki kod bloğunu kaldırın.

C++:
            if (stop)
            {
                Stop();

if (SWITCHBOT_PRICE_TYPE == 1)
                {
                    pkOwner->ChatPacket(CHAT_TYPE_INFO, LC_TEXT("Switchbot stopped. Out of switchers."));
                }
                else
                {
                    pkOwner->ChatPacket(CHAT_TYPE_INFO, LC_TEXT("Switchbot stopped. Not enough money."));
                }

return;
            }

@Yenicerii

Dosya Eklentileri

• Fix.zip
    948 byte · Gösterim: 41
En son bir moderatör tarafından düzenlenmiş:
Paylaşım için teşekkürler :)
Yanlış anlamadıysam cpp den o kodu kaldırınca Efsun nesnesine ihtiyaç duymadan mi Efsun atıyor?

Evet öyle. Bu efsun nesnesini metinden veya bosstan düşürten serverlar için sıkıntı aslında ama diğer türlü 2 saat kurcaladım yapamadım.
Çok tuhaf bir mantık. Bu durumda bu efsun botunun efsun nesnesini kullanması tamamen formalite gibi :D Tek başına her şeyi yapıyor..

Ben başından beri efsun botu gibi bir sistemin sunucuya yük bindirmesini mantıklı bulamadım, .py olarak kullanmak kafi server tabanlı ekstra bir yüke gerek yok bence.

Efsun botuna koyulan eşyaların slot boyutuna göre efekt vermemesi

Bu sorunun çözüm linki bozuk. Yeniler misiniz?

Geri