Öneri server files

Konu sahibi önerilerinizi bekliyor. Konuya yorum yazabilirsiniz.
onu kullandımda clientsrc si cok hata veriyo hata yapmama rağmen teşekkürler
Konuyu açarken adımları eksiksiz anlatabilmek için kurulum yaptım, herhangi bir hata almamıştım. Benimle birlikte birkaç kişi de aynı işlemi yapıp hata almadı konuyu detaylı olarak okuyup adımları takip ederseniz hata almazsınız.
Kişisel olarak bir şeyler ekleyip çıkarmaya çalışırken hata alıyorsanız diğer server fileslarda da hatalar ile karşılaşacaksınız, geliştirme yapıyorsanız hata Allah'ın emri.

Konuyu açarken adımları eksiksiz anlatabilmek için kurulum yaptım, herhangi bir hata almamıştım. Benimle birlikte birkaç kişi de aynı işlemi yapıp hata almadı konuyu detaylı olarak okuyup adımları takip ederseniz hata almazsınız.
Kişisel olarak bir şeyler ekleyip çıkarmaya çalışırken hata alıyorsanız diğer server fileslarda da hatalar ile karşılaşacaksınız, geliştirme yapıyorsanız hata Allah'ın emri.
onda şöyle bişeyle karşılaştım ilk buildde sorun olmuyor 2. buildde 15 başarılı 1 başarısız oluyor genelde debug modunda oluyor dediğim diğerlerinde pek akrşılaşmadım ama bende debug modunda kullanmayı tercih ettiğim için o yönden yoksa server iyi güzel paylaşım.

Geri