Yardım Server Files

Konu sahibi bu konuda soru soruyor. Sorusu ile ilgili bilgisi olanların yanıtlamasını bekliyor.

ogzhangclu

Üye
Üye
Ticaret Puanı
0
Öncelikle herkese merhaba bu işlere bir heves ederek başlamış bulunmaktayım. Bir vds satın aldım freebsd 11.4 versiyonunda bu versiyona uygun çok fazla sorunu bulunmayan bir 1-99 bir files arıyorum üzerine ekleyerek geliştirebileceğim şimdiden yardımlarınız için teşekkürler.

Halihazırda güncel sürüme ait files sayısı az maalesef. Razuning v5 filesine göz atabilirsin.

Ya da eski sürüme ait 1-99 bir files bulup onu kendin yükseltmen gerekebilir.

Eğer istersen paylaşılan marty sama 2022 filesinin linkini atabilirim kendim indirdim fakat kurmadım bir sonraki projemde ona başlayacağım filesi türkçeleştirmen gerekebilir 1-120 altyapı olacak şekilde ayarlanmış simya lycan kuşak sistemleri aktif uğraşırım dersen devre dışı bırakabilirsin dediğim gibi indirdim fakat daha kurmadım çok fazla ayrıntısını bilmiyorum
1.PNG

Son düzenleme:
Eğer istersen paylaşılan marty sama 2022 filesinin linkini atabilirim kendim indirdim fakat kurmadım bir sonraki projemde ona başlayacağım filesi türkçeleştirmen gerekebilir 1-120 altyapı olacak şekilde ayarlanmış simya lycan kuşak sistemleri aktif uğraşırım dersen devre dışı bırakabilirsin dediğim gibi indirdim fakat kurmadım daha kurmadım çok fazla ayrıntısını bilmiyorum
9138 eklentisini görüntüle
Atabilirsin sevinirim

Geri