Yardım Server açarken nelere dikkat edilmelidir?

Konu sahibi bu konuda soru soruyor. Sorusu ile ilgili bilgisi olanların yanıtlamasını bekliyor.

Mavi Ruh

WWW.MR-3DWORK.COM
Grafiker
Yardımsever Üye
Usta Üye
Ticaret Puanı
0
Diyelim ki filesten yana bir eksik kalmadı otopack hile koruması vs. Tamamen bitti bunların dışında neler yapılmalıdır ?

Sunucu yükseltmesi yapılabilir, nasıl bir sunucuya sahip olduğunuzu bilmiyorum ama açılırken patlamayın. Açıldıktan değerlerimize göre paketi düşürebilirsiniz. Bu durumu yaşayan pek çok sunucu oluyor, patlamasa bile lagtan geçilmiyor

Sunucu yükseltmesi yapılabilir, nasıl bir sunucuya sahip olduğunuzu bilmiyorum ama açılırken patlamayın. Açıldıktan değerlerimize göre paketi düşürebilirsiniz. Bu durumu yaşayan pek çok sunucu oluyor, patlamasa bile lagtan geçilmiyor
burada tam olarak ne demek istediniz ve nasıl bir yol izlenmeli anlayamadım

256gbram 1gigabit nett ortalama 2.5-3k oyuncuyu rahat şekilde kaldırır mı ?

Sunucunuzu barındırdığınız şirketten ekstra olarak DDoS/Botnet koruması satın alın, çok pahalı olacağını düşünebilirsiniz ama eğer büyük bir projeye giriyorsanız sizi düşürmek isteyen insanların olacağını ve sürekli saldırı alacağınızı unutmayın, koruma önemli.

Geri