Satılık Altyapı Server Files // Server logosuna kadar hazır // Geliştir Kullan

MEKA

Discord: mekaprojects
Süper Moderatör
Premium Üye
Grafiker
Geliştirici
Yardımsever Üye
Editör
Edit: Tekrardan geliştirmeye karar verdim o yüzden satış iptal edilmiştir.

Son düzenleme:
TC offlineshop item eklemesine kadar her şey sorunsuz çalışıyor.
100 yada 1000 onlinedı sanırım o zaman core veriyor diyorlar hatta bir oyunda yine TC offline shop kullandığından kapandı core verdiği için bilmiyorum seninkinde durum nedir sen bilirsin sonuçta senin geliştirdiğin bir sistem.

100 yada 1000 onlinedı sanırım o zaman core veriyor diyorlar hatta bir oyunda yine TC offline shop kullandığından kapandı core verdiği için bilmiyorum seninkinde durum nedir sen bilirsin sonuçta senin geliştirdiğin bir sistem.
Bir sorun olduğunu sanmıyorum tüm sorunlarını çözdüm. Değiştirmek isteyen değiştirebilir zaten.

melihe katılıyorum shop kaliteli fakat tc shop ise 1k onlinede core çıkarıyor yinede files uğraşılmış ve k envanter guisi aşırı hoşuma gitti hayırlı satışlar

tc offline shop ile patlama yaşayan server "Sparky" görünürde sorun gözükmüyor ama 100 pazardan sonra sistem core vermeye başlıyormuş. Verdiği core yüzünden patlamış. Emeğine sağlık hayırlı satışlar

tc offline shop ile patlama yaşayan server "Sparky" görünürde sorun gözükmüyor ama 100 pazardan sonra sistem core vermeye başlıyormuş. Verdiği core yüzünden patlamış. Emeğine sağlık hayırlı satışlar
Teşekkürler.

Geri