Çözüldü Sarı bayrağın seçim ekranından çıkarılması

Bu konu çözüme ulaştırılmıştır. Çözüm için konuya yazılan tüm yorumları okumayı unutmayın. Eğer konudaki yorumlar sorununuzu çözmediyse yeni bir konu açabilirsiniz.
Durum
İçerik kilitlendiği için mesaj gönderimine kapatıldı.

ANT1V1RUS78

Üye
Üye
Ticaret Puanı
0
merhaba arkadaslar sarı bayragın seçim ekranından cıkarılması veya kaldırılması veya onay butonunun sarı bayragın üzerine gelince basılmaması veya kaybolması herhangi biri olabilir sarı bayrağın seçimesini iptal etmek istiyorum kısaca. yardımlarınızı bekliyorum

Python bilginiz varsa root dosyaları üzerinden bunu yapmak mümkün. Hatta bir zamanlar fatih ve medet sevalın çıkarttığı riot2 projesinde de sarı bayrak yoktu.

Yalnız bi bilgi veriyim. Bunu yaptıktan sonra oyunda bazı dosyalarda da düzenleme yapmalısın. Kraliyet değiştirme eşyasından sarı bayrağa geçisi kapatmalısın.
Diğer bayraklara ışınlamayı sağlayan portalları haritadan kaldırmak gibi.
Işınlama yüzüğü varsa oradan da sarı bayrağı kaldırmalısınız.

Python bilginiz varsa root dosyaları üzerinden bunu yapmak mümkün. Hatta bir zamanlar fatih ve medet sevalın çıkarttığı riot2 projesinde de sarı bayrak yoktu.

Yalnız bi bilgi veriyim. Bunu yaptıktan sonra oyunda bazı dosyalarda da düzenleme yapmalısın. Kraliyet değiştirme eşyasından sarı bayrağa geçisi kapatmalısın.
Diğer bayraklara ışınlamayı sağlayan portalları haritadan kaldırmak gibi.
Işınlama yüzüğü varsa oradan da sarı bayrağı kaldırmalısınız.
evet diğer ayarlar kolay benim Python bilgim olmadıgı için yardım almak istedim karahan gök kavim tipi bişi için istiyorum zaten sarı bayragı kapatmayı

Durum
İçerik kilitlendiği için mesaj gönderimine kapatıldı.
Geri