Çözüldü - Sarı bayrağın seçim ekranından çıkarılması | MMO Tutkunları
  1. Bu site çerezler kullanır. Bu siteyi kullanmaya devam ederek çerez kullanımımızı kabul etmiş olursunuz. Daha Fazla Bilgi.
  2. Merhaba Ziyaretçi,
    Henüz sitemize üye girişi yapmadınız. Sitemizden tam anlamıyla yararlanabilmeniz için sitemize üye olmanız gerekmektedir. Eğer sitemize daha önceden üye olduysanız, buradan giriş yapabilirsiniz. Sitemize üye değilseniz buraya tıklayarak üye olabilirsiniz.

Duyuruyu Kapat
  3. Merhaba Ziyaretçi, Usta üye alımında bazı maddeler değişti. Sizde güncel halini okumak istiyorsanız buraya tıklayabilirsiniz.
    Duyuruyu Kapat

Çözüldü Sarı bayrağın seçim ekranından çıkarılması

'Soru, Cevap ve Yardım' forumunda ANT1V1RUS78 tarafından 12 Haziran 2019 tarihinde açılan konu

Etiketler:
Konu Durumu:
Yanıtlara kapalı.
  1. ANT1V1RUS78

ANT1V1RUS78 Aktif Üye Üye

6
    2
    440
    13 Eylül 2015
    KARABÜK
    merhaba arkadaslar sarı bayragın seçim ekranından cıkarılması veya kaldırılması veya onay butonunun sarı bayragın üzerine gelince basılmaması veya kaybolması herhangi biri olabilir sarı bayrağın seçimesini iptal etmek istiyorum kısaca. yardımlarınızı bekliyorum

2. Whistle

Whistle Sarhoş Filozof Site Yetkilisi Admin Casro2 (Metin2) GM Casro2 (Metin2) Destek

4.949
    1.103
    1.971
    30 Ekim 2011
    Erkek
    Öğrenci
    Samsun
    Python bilginiz varsa root dosyaları üzerinden bunu yapmak mümkün. Hatta bir zamanlar fatih ve medet sevalın çıkarttığı riot2 projesinde de sarı bayrak yoktu.

Yalnız bi bilgi veriyim. Bunu yaptıktan sonra oyunda bazı dosyalarda da düzenleme yapmalısın. Kraliyet değiştirme eşyasından sarı bayrağa geçisi kapatmalısın.
    Diğer bayraklara ışınlamayı sağlayan portalları haritadan kaldırmak gibi.
    Işınlama yüzüğü varsa oradan da sarı bayrağı kaldırmalısınız.

3. ANT1V1RUS78

6
    2
    440
    13 Eylül 2015
    KARABÜK
    evet diğer ayarlar kolay benim Python bilgim olmadıgı için yardım almak istedim karahan gök kavim tipi bişi için istiyorum zaten sarı bayragı kapatmayı

4. aditus255

aditus255 Normal Üye Üye

66
    28
    51
    29 Temmuz 2018
    Erkek
    Manisa
    Skypetan bana ulaşabilirsin sana yardım sağlarım iletişim hesap linki ÖM yoluyla iletildi

ANT1V1RUS78 ve Whistle bunu beğendi.
  5. ANT1V1RUS78

6
    2
    440
    13 Eylül 2015
    KARABÜK
    Teşekkür ederim

Whistle bunu beğendi.
  6. ANT1V1RUS78

6
    2
    440
    13 Eylül 2015
    KARABÜK
    @Linkleri Görebilmek İçin Üye Olmanız Gerekmektedir. Üye Olmak İçin Tıklayınız... çok teşekkür ederim sorunumu halletti tam istedigim gibi oldu bıkmadan ugraştı

Whistle bunu beğendi.
  7. aditus255

aditus255 Normal Üye Üye

66
    28
    51
    29 Temmuz 2018
    Erkek
    Manisa
    İstediğin zaman yardım alabilirsiniz benden :)
    İyi çalışmalar diliyorum

Whistle ve ANT1V1RUS78 bunu beğendi.
  8. Whistle

Whistle Sarhoş Filozof Site Yetkilisi Admin Casro2 (Metin2) GM Casro2 (Metin2) Destek

4.949
    1.103
    1.971
    30 Ekim 2011
    Erkek
    Öğrenci
    Samsun
    Yardımlarınız için bende teşekkür ederim.

Konunun çözüldüğü teyit edildiğine göre çözüldü işaretleyip konuyu kilitliyorum.

Yükleniyor...
Konu Durumu:
Yanıtlara kapalı.

Bu Sayfayı Paylaş

XenForo Add-ons by Brivium ™ © 2012-2013 Brivium LLC.