Yardım Sandıktan çıkan kostüme efsun getirme

Konu sahibi bu konuda soru soruyor. Sorusu ile ilgili bilgisi olanların yanıtlamasını bekliyor.

daXXXxxxxxXXeee

Üye
Üye
Ticaret Puanı
0
Bir bosstan athenanın sandığının çıkmasını ayarladım ve athenanın sandığının içine +lı kostümler koydum örnek vnumlar;

1 41522 1 100
2 41494 1 100
3 41514 1 100
4 41510 1 100
fakat sandığı açtığımda kostüm efsunsuz olarak gelmekte oranla alakalı olduğunu düşünüp 100'e çektim fakat değişen bir şey olmadı kostüm sandığı nasıl ekleyebilirim ya da bu sorunu nasıl çözebilirim?

Quest ile sandığın içinden seçilen kostümün efsunlu olmasını ayarlayabilir miyim?
Aslında mantıklı. char_item deki sandığın item verme fonk ile questteki item verme sanırım farklı.
Eğer sandığı queste bağlar ve magici 100 olan kostümü ordan verirsen işe yarayabilir.
Sadece aklımda kalan bu, yanlış hatırlıyor da olabilirim deneyebilirsin.

Bu sorunu yaşayacan arkadaşlar quest_functions kontrol edip

local kostum = select("Ejderha Kostum Kirmizi+","Col Prensi+","Sokak Kostumu+","Mavi Kis Giysisi+","Tengu Maskesi+","Siyah Col Savascisi+","Azrailin Zirhi+")
if kostum == 1 then
pc.give_item2_select(41522)
item.set_value(0, 63, 15)
item.set_value(1, 21, 15)
şeklinde çözebilirler

Bu sorunu yaşayacan arkadaşlar quest_functions kontrol edip

local kostum = select("Ejderha Kostum Kirmizi+","Col Prensi+","Sokak Kostumu+","Mavi Kis Giysisi+","Tengu Maskesi+","Siyah Col Savascisi+","Azrailin Zirhi+")
if kostum == 1 then
pc.give_item2_select(41522)
item.set_value(0, 63, 15)
item.set_value(1, 21, 15)
şeklinde çözebilirler
merhabalar quest_functionsu açtım fakat local kostum vb birşey çıkmadı nasıl düzeltebiliriz veya nasıl ekliyebiliriz?

Geri