Yardım Safebox Muhtemel Query Problemi

Konu sahibi bu konuda soru soruyor. Sorusu ile ilgili bilgisi olanların yanıtlamasını bekliyor.

xxsehabe

Üye
Üye
Ticaret Puanı
0
Selam, filesta depoya item koyulunca ve tekrar alınınca itemler otomatik olarak 2 taşa düşüyor (Yalnızca taş ekli olunca değil.) Ve bazen efsunları bozulabiliyor. Muhtemelen Query'lerde yanlışlık yapılmış ancak ben ilgili fonksiyonu bulamadım. Clientmanager.cpp'de "RESULT_SAFEBOX_LOAD" fonksiyonunu inceledim. Başka hangisi olabilir ? İyi çalışmalar.

biraz bakındım safebox dan item alınca şu kodlar çalışıyor heralde.

input_main.cpp:
void CInputMain::SafeboxCheckout(LPCHARACTER ch, const char * c_pData, bool bMall)

Adminim, eşyayı depoya koyup navicattan query ile kontrol ettiğimde herhangi bir efsun ya da taş bozulmuyor. Problem, eşyayı depodan alırken başlıyor. Yani , window="SAFEBOX" olan itemi envanter'e aktarırken bozuyor. Bilginiz var mı çekerken query hangi fonksiyonda yazdırılıyor ? @Whistle

Normalde bu sorunun olmaması lazım. Herhangi bir düzenlemeden sonra bu sorun oluşmuş olabilir.

Tam olarak bulunduğu yeri kestirmek zor. input_main.cpp'de SafeboxCheckout fonksiyonunu inceleyebilirsiniz. Depodan item alındığında burası çalışır.

Geri