Yardım sabit efsun

Konu sahibi bu konuda soru soruyor. Sorusu ile ilgili bilgisi olanların yanıtlamasını bekliyor.

SerhaTR

Üye
Üye
Ticaret Puanı
0
bir kostümde 3 sabit efsun mevcut, ben bunu 5 yapma şansım varmı questle yapabilirmiiyim veya başka bi şekilde ?

bu şekilde;

1614960689096.png

Default kaynak dosyalarında sabit efsunlar max. 3 adet. Bu sınırı 5 e çıkarabilirsin veya 3 sabit + kostüm bonuslama ile 3 random efsun daha eklettirebilirsin, source de belli kostümleri takarken fazladan efsun verebilirsin vs.

Son düzenleme:
Default kaynak dosyalarında sabit efsunlar max. 3 adet. Bu sınırı 5 e çıkarabilirsin veya 3 sabit + kostüm bonuslama ile 3 random efsun daha eklettirebilirsin, source de belli kostümleri takarken fazladan efsun verebilirsin vs.
sourrcede belli kostümleri takarken fazla efsun vereilirisn demişin,hangi dosyadan değiştirebilirim?

sourrcede belli kostümleri takarken fazla efsun vereilirisn demişin,hangi dosyadan değiştirebilirim?
Char_item.cpp de item giyme ve çıkarma kısımlarına belli kostümler için yeni bir affect yaratıp özellik verebilirsin, itemi çıkarınca da efsunlar silinir. Ama bu tarz şeylerle uğraşmak yerine efsun sayısını 5'e çıkarabilirsin bende bu şekilde kullanıyorum.

1614967154364.png

bunun konusunu paylaşmıştım // APPLY MAX NUM u 4 e çıkartmak diye bakabilirsin oraya, bazı eksikleri vardı ama sanırım baya eski bir paylaşımım.

Geri