Rütbe nasıl atlayabiliriz?

Durum
İçerik kilitlendiği için mesaj gönderimine kapatıldı.

bckntr

ZIMBA
Geliştirici
Yardımsever Üye
MT Üye
Hayırlı akşamlar, forumda rütbe listesi var mı bakacağım ? ve bu rütbe sistemi nasıl işliyor nasıl yükseleceğiz ?

Çözüm
Peki geliştirici rolünü nasıl sahip olacağız alımları belirli bir tarihte mi açılıyor
Geliştirici Rankını Nasıl Alabilirim?
Sonuçta bu rank bir yükselme veya bir düşme rütbesi değildir. O yüzden gereksiz yere talep edilmemesi gerekir. Geliştirici rankını sadece kendileri proje üretebilen, sorunlara net çözümler bulabilen kişiler alabilir. Kodlama alanlarıyla uğraşan herkes bu rütbeyi alabilir. Mesela php ile web uygulamaları yapıyorsa ve projelerini paylaşıp, forumda sorun yaşayanlara yardımcı oluyorsa bu rütbeyi almaya hak kazanabilir. C++ ile uğraşanlarda aynı şekilde bu rütbeyi alabilir.

Yönetim sürekli üyeleri takip etmektedir. Eğer bir kişi gerçekten kendi projelerini paylaşıyorsa zaten yönetim tarafından otomatik bu...
Peki geliştirici rolünü nasıl sahip olacağız alımları belirli bir tarihte mi açılıyor
Sonuçta bu rank bir yükselme veya bir düşme rütbesi değildir. O yüzden gereksiz yere talep edilmemesi gerekir. Geliştirici rankını sadece kendileri proje üretebilen, sorunlara net çözümler bulabilen kişiler alabilir. Kodlama alanlarıyla uğraşan herkes bu rütbeyi alabilir. Mesela php ile web uygulamaları yapıyorsa ve projelerini paylaşıp, forumda sorun yaşayanlara yardımcı oluyorsa bu rütbeyi almaya hak kazanabilir. C++ ile uğraşanlarda aynı şekilde bu rütbeyi alabilir.

Yönetim sürekli üyeleri takip etmektedir. Eğer bir kişi gerçekten kendi projelerini paylaşıyorsa zaten yönetim tarafından otomatik bu rütbe verilebilir eğer yeterince kendinizi kanıtladığınızı düşünüyorsanız talep edebilirsiniz.
https://www.mmotutkunlari.com/konu/gelistiriciler-icin.4351/

Çözüm

Yönetim sürekli üyeleri takip etmektedir. Eğer bir kişi gerçekten kendi projelerini paylaşıyorsa zaten yönetim tarafından otomatik bu rütbe verilebilir eğer yeterince kendinizi kanıtladığınızı düşünüyorsanız talep edebilirsiniz.
https://www.mmotutkunlari.com/konu/gelistiriciler-icin.4351/
Vaktinizi ayırıp cevapladığınız için teşekkür ederim. :)

Soru MMO Tutkunları ile alakalı olduğu için Metin2 kategorisinde durması absürt olurdu. :) Uygun bölüme taşınmıştır.

Durum
İçerik kilitlendiği için mesaj gönderimine kapatıldı.
Geri