Çözüldü Rubinum envanter ekledikden sonra oyun çöküyor

Bu konu çözüme ulaştırılmıştır. Çözüm için konuya yazılan tüm yorumları okumayı unutmayın. Eğer konudaki yorumlar sorununuzu çözmediyse yeni bir konu açabilirsiniz.
Durum
İçerik kilitlendiği için mesaj gönderimine kapatıldı.

omercann35

Üye
Üye
Ticaret Puanı
0
Rubinum envanter ekledim fakat ıd şifreyi yazıp oyuna giriyorum karakter ekranına gelmeden çöküyor oyun nerde yanlış yaptım acaba yardımcı olabilecek var mı

syserr
0825 12:01:41250 ::
networkModule.py(line:208) SetSelectCharacterPhase
system.py(line:130) __pack_import
system.py(line:110) _process_result
introSelect.py(line:30) <module>
system.py(line:110) _process_result
interfaceModule.py(line:12) <module>

networkModule.SetSelectCharacterPhase - <type 'exceptions.SyntaxError'>:invalid syntax (uiInventory.py, line 319)

0825 12:01:41250 :: ============================================================================================================
0825 12:01:41250 :: Abort!!!!

daha önce 317. satırda hata vardı
self.costumeButton = self.GetChild2("CostumeButton") bu kodu sildim belki olur diye
şimdi 319 da hata verdi

bunları silmemen lazım yoksa rubinum envanter bozuluyor zaten sen bi hata aldığın satırdan ss at

bunları silmemen lazım yoksa rubinum envanter bozuluyor zaten sen bi hata aldığın satırdan ss at

Ekran Alıntısı1.PNG

Çözüm
acaba tablarda bir hata olabilir mi ? notepadde tab ayarlarını gösteren bir ayar vardı siteden kopyalamalarda boşluk ile kopyalıyor hata sebebi o olabilir

319da tab hatası mevcut görünüm girintiler göster kısmında en üstekini aktif et sonrada şu ayarı yap

Notepad++ Tab Ayarı Düzeltme
Paylaşan arkadaş şu kodu bul şunun altına yapıştır diyor bende dediğini yapıyorum fakat kapyalayıp altına yapıştıracağım kodun sonuna gelip enter a basıp aşşağı indim allta 2 adet tab olan yeni satır oluştu o iki satırı seçip arkadaşın verdiği kodu yapıştırdım bir şekilde o iki tab yapıştırdığım kodun sonuna gitmiş o yüzden hata veriyormuş teşekkürler yardımlarınız için

Durum
İçerik kilitlendiği için mesaj gönderimine kapatıldı.
Geri