Yardım ring sistem

Konu sahibi bu konuda soru soruyor. Sorusu ile ilgili bilgisi olanların yanıtlamasını bekliyor.
aldığım halde yine olmuyor ye yapsam olmadı kafayı yiyicem 3 gündür bi sisteme takıldım kaldım
nasıl kapanmıyo sadece bi kaç satır item ekliyoruz kapatıyoruz bende daha dün ekledim sorunsuz kapandı dump protoyu bozmuş olabilrmisin birde itemleri kodlarına göre sırasına yerleştirsene bi mesela 61000 kodları en sona değilde sırasına göre

nasıl kapanmıyo sadece bi kaç satır item ekliyoruz kapatıyoruz bende daha dün ekledim sorunsuz kapandı dump protoyu bozmuş olabilrmisin birde itemleri kodlarına göre sırasına yerleştirsene bi mesela 61000 kodları en sona değilde sırasına göre
bana özelden veya discord'dan yardımcı olabilirmisin lütfen 3 gündür kafayı yiyeceğim bu sistem sayesinde discord canyorulmaz

buraya yükleyemediğim için link vericem hocam

İndir Dump Source rar
Ekran görüntüsü 2023-11-16 131118.png

Burada "COSTUME_AURA" dan sonra virgül olması gerek.
Ayrıca item_proto.txt içindeki Hilal Yüzüğü kısmını hilal_yuzugu olarak değiştir ve tekrar dene. Son olarak dump_proto dosyalarında virüs olduğu için verdiğin bağlantıyı kaldırdım.

Ekran görüntüsü 2023-11-16 131352.png

game src olarak dosyaları ekledim derledim sorunsuz şekilde build aldı client taraflıda eklemeleri yapıp build alıp exeyi de değiştirdim ama . oyunu açtığımda chler açılmıyor syserr de yok sorun nerede olabilir ?

Geri