Yardım Render target kuşak görüntü sorunu

Konu sahibi bu konuda soru soruyor. Sorusu ile ilgili bilgisi olanların yanıtlamasını bekliyor.

orhanha4rd

MT Üye
MT Üye
Ticaret Puanı
0
Herkese merhaba geçen gün render target sistemi kurmuştuk @hasanmacit sağolsun direx9 uyumlu yaptı yardım sağladı herşey sorunsuz şekilde çalışıyor fakat kuşak görüntüsünü göstermiyor ne yaptıysam çözemedim bi türlü srcleri kontrol ettim uitooltipi baştan sonra inceledim diğer fileslerden baktım bi türlü görüntüsünü getiremedim yardımcı olur musunuz şimdiden teşekkür ederim.

akşam dosyalara bir render target kurayım sonucunda çalışırsa karşılaştıralım sendekilerle bi belki bir eksik vardır. kurmadan bir şey söylemem zor.

Tamam render targette bi eksik yok diğer fileslerimde çalışıyordu bu sistem sorunsuz şekilde
senin sırtında sallanan kuşak mı şuan gr2 uzantılı mı mde uzantılı mı? belki mde uzantılı dosyaları göstermiyordur. yani efekt kanat dediğimiz mevzuysa onunla alakalı olabilir.

Dosya Eklentileri

• Ekran Alıntısı.PNG
    Ekran Alıntısı.PNG
    19,2 KB · Gösterim: 26
Merhaba Marty Sama orjinal files kullanıyor iseniz bu sorun normal bir tek marty orjinal de bu sorun karşılanıyor kendisi ile iletişime geçmeniz daha makbul olabilir.

Geri