Yardım - Reboot attıktan sonra level ve userde itemlerin gitmesi sorunu | MMO Tutkunları
  1. Bu site çerezler kullanır. Bu siteyi kullanmaya devam ederek çerez kullanımımızı kabul etmiş olursunuz. Daha Fazla Bilgi.
  2. Merhaba Ziyaretçi,
    Henüz sitemize üye girişi yapmadınız. Sitemizden tam anlamıyla yararlanabilmeniz için sitemize üye olmanız gerekmektedir. Eğer sitemize daha önceden üye olduysanız, buradan giriş yapabilirsiniz. Sitemize üye değilseniz buraya tıklayarak üye olabilirsiniz.

Duyuruyu Kapat
  3. Merhaba Ziyaretçi, Usta üye alımında bazı maddeler değişti. Sizde güncel halini okumak istiyorsanız buraya tıklayabilirsiniz.
    Duyuruyu Kapat

Yardım Reboot attıktan sonra level ve userde itemlerin gitmesi sorunu

'Soru, Cevap ve Yardım' forumunda aditus255 tarafından 15 Mart 2019 tarihinde açılan konu

1. aditus255

aditus255 Normal Üye Üye

58
    22
    46
    29 Temmuz 2018
    Erkek
    Manisa
    yok stop mutop yazcakmışızda yok shutdown çekcekmişizde öyle şeylerle gelmeyin
    gerçek çözüm yolunu yazarsanız sevinirim
    başlıktada anlatıldığı üzere reboot çaktıktan sonra oyuna girdiğimde 99 level yaptığım charım 1 level olarak karşıma geliyor kafayı sıyırıyorum yardımınıza ihtiyacım var
    Şimdiden teşekkürler

2. Whistle

Whistle Sarhoş Filozof Site Yetkilisi Admin Casro2 (Metin2) GM Casro2 (Metin2) Destek

4.822
    1.053
    1.971
    30 Ekim 2011
    Erkek
    Öğrenci
    Samsun
    db/conf.txt dosyasında oyun içindeki verilerin hangi aralıkla veritabanına kayıt edileceği ayarlanıyor lakin oyuna shutdown çektiğin zaman otomatik kaydetmesi lazım. db içindeki hata kayıtlarına baktınız mı?
    Mysql veritabanına yazma izni verdiniz mi?
    Bu arada hangi filesi kullanıyorsunuz?

Son düzenleme: 15 Mart 2019
  3. aditus255

aditus255 Normal Üye Üye

58
    22
    46
    29 Temmuz 2018
    Erkek
    Manisa
    V2 Martysama Altyapı Mesut Pehlivan Filesi

4. Whistle

Whistle Sarhoş Filozof Site Yetkilisi Admin Casro2 (Metin2) GM Casro2 (Metin2) Destek

4.822
    1.053
    1.971
    30 Ekim 2011
    Erkek
    Öğrenci
    Samsun
    Mysql yazma izinlerini kontrol eder misiniz?

Yükleniyor...

Bu Sayfayı Paylaş

XenForo Add-ons by Brivium ™ © 2012-2013 Brivium LLC.