Çözüldü Quest Üzerinden Efsun Değiştirmek

Bu konu çözüme ulaştırılmıştır. Çözüm için konuya yazılan tüm yorumları okumayı unutmayın. Eğer konudaki yorumlar sorununuzu çözmediyse yeni bir konu açabilirsiniz.
Durum
İçerik kilitlendiği için mesaj gönderimine kapatıldı.

cacaa

Üye
Üye
Ticaret Puanı
0
Quest üzerinden attrvalue ve attrtype değiştirmek mümkün mü? Bunu nasıl yapabiliriz?

Lua (Quest):
mysql_query("UPDATE player.item SET attrvalue5='21000' WHERE vnum = "..pc.getweapon()..";")

Şeklinde bir kullanım ile mysql üzerinden güncellemek istedim fakat anlık güncellenmediği için bu şekilde geçerli olmuyor değişiklikler.

item.set_value kullanarak bu problemi çözdüm fakat ufak bir problem kaldı. Giyili olan eşyayı seçerek giyiliyken nasıl efsun değişikliği yaparız acaba?

item.set_value kullanarak bu problemi çözdüm fakat ufak bir problem kaldı. Giyili olan eşyayı seçerek giyiliyken nasıl efsun değişikliği yaparız acaba?
item leş sistemi diye bir sistem var bulabilir misin bilmiyorum. leş sayısını anlık güncelliyor. bu dayanıklılıkla ilgili ise eğer oradan kodlara bakıp tersine çevirebilirsin belki.

item leş sistemi diye bir sistem var bulabilir misin bilmiyorum. leş sayısını anlık güncelliyor. bu dayanıklılıkla ilgili ise eğer oradan kodlara bakıp tersine çevirebilirsin belki.

Item konusunda bir sıkıntı yok dayanıklılık sistemini bitirdim sorunsuz ama şimdi NPC'den eşyayı tamir ettirebilmek için efsun değiştirtmeye çabalıyorum.

Durum
İçerik kilitlendiği için mesaj gönderimine kapatıldı.
Geri