Yardım Py taraflı syserr

Konu sahibi bu konuda soru soruyor. Sorusu ile ilgili bilgisi olanların yanıtlamasını bekliyor.

emrearas

Üye
Üye
Ticaret Puanı
0
won sistemi ekledikten sonra aldıgım syserr - game & client build edildi sorunsuz.

Screenshot_2.png

Cheque if app devamınında bir diğer kod satırına geçerken hata olabilir if app kısmını komple atmanız gerekiyor attığın görselde bir sorun yok satır sonu ve başı sorunu olabilir if app başlangıç ve bitiş bölümlerini atın yada py dosysını komple atın

Cheque if app devamınında bir diğer kod satırına geçerken hata ol
Screenshot_5.png
abilir if app kısmını komple atmanız gerekiyor attığın görselde bir sorun yok satır sonu ve başı sorunu olabilir if app başlangıç ve bitiş bölümlerini atın yada py dosysını komple atın

InventoryWindow class ı içerisinde hatada belirtilen fonksiyon yok gibi sanki
Won sistemi cheque.sub eksik diyordu onuda ekledim inventorywindow'a

En son bir moderatör tarafından düzenlenmiş:
def __ShowChequeTitleTooltip diye bir fonksiyon var mı dosyada? Eğer varsa onu InventroyWindow classının içinde en sona taşıyın.

def __ShowChequeTitleTooltip diye bir fonksiyon var mı dosyada? Eğer varsa onu InventroyWindow classının içinde en sona taşıyın.
hayır yok eklediğim won sistemi onu ekletmedi statunun paylastıgını ekledım

dediğiniz def kodunu ekledikten sonra aldığım syserr uiinventory.py çözdülü sağol sıra burada malesef :)

Screenshot_7.png

En son bir moderatör tarafından düzenlenmiş:
hayır yok eklediğim won sistemi onu ekletmedi statunun paylastıgını ekledım

dediğiniz def kodunu ekledikten sonra aldığım syserr uiinventory.py çözdülü sağol sıra burada malesef :)

7004 eklentisini görüntüle
uiExchange.py tarafından, uiscript/exchangedialog.py içinde Owner_Cheque_Value isminde bir fonksiyon aranıyor ancak bulunamıyor.
uiscript/exchangedialog.py içindeki eksikleri giderin.

Ayrıca syserr hatalarını kod editörüyle paylaşmanız daha iyi olacaktır.

Geri