Çözüldü PuTTY (sh baslat.sh) ... using Password (YES) Hatası

Bu konu çözüme ulaştırılmıştır. Çözüm için konuya yazılan tüm yorumları okumayı unutmayın. Eğer konudaki yorumlar sorununuzu çözmediyse yeni bir konu açabilirsiniz.
Durum
İçerik kilitlendiği için mesaj gönderimine kapatıldı.

NeRePe

Üye
Üye
Ticaret Puanı
0
merhabalar arkadaşlar PuTTY'de sh baslat.sh yazınca ...using password Yes hatasını veriyor bazı çözümlerde hep Channel klasörlerindeki Config Dosyasındaki IP adresi değiştirince oluyor diyorlar ve bu çözümü neredeyse herkes söylüyor ama benim channel klasörlerimin hepsinde config içinde ip yazacağım yer yok veya var ama ben bilmiyorum nereye yazıyoruz veya neyin karşısına bilen varsa söyleyebilir mi ? veya sorunun başka çözümünü bilen varsa ?

Çözüm
Arkadaşlar sorunu çözmüş bulunmaktayım belki yaşayan arkadaşlar olur ise çözümü de çok basit yeniden mysql silip yükledim Filezilla veya WinSCP kullananlar var ise /var/db den mysql.tar.gz ve mysql olanları silin yeniden /var/db içine atıp kurun şu ana kadar baştan sonra yaşadım hataları ve şuan filesi açıp oyuna girmeyi başardım şuan filesi düzenliyoruz. herkese iyi ramazanlar iyi geceler.
Veritabanı şifrenizini CONFIG dosyalarına ekleyiniz

anladım ama nasıl yapacağım veritabanı dediğiniz şifreyi biliyorum ama nereye ekleyeceğim CONFIG dosyalarının hangi bölümüne açıyorum dolu yer çıkıyor kısacası hangi başlık altına ?

CONFIG dosyalarınız açtığınızda şu şekilde ayaların bulunduğu yazılar olacak. id olan yere kullanıcı adını şifre olan yere şifrenizi yazacaksınız. :)
Kod:
PLAYER_SQL: 127.0.0.1 id şifre player 3306
COMMON_SQL: 127.0.0.1 id şifre common 3306
LOG_SQL: 127.0.0.1 id şifre log 3306

Arkadaşlar sorunu çözmüş bulunmaktayım belki yaşayan arkadaşlar olur ise çözümü de çok basit yeniden mysql silip yükledim Filezilla veya WinSCP kullananlar var ise /var/db den mysql.tar.gz ve mysql olanları silin yeniden /var/db içine atıp kurun şu ana kadar baştan sonra yaşadım hataları ve şuan filesi açıp oyuna girmeyi başardım şuan filesi düzenliyoruz. herkese iyi ramazanlar iyi geceler.

Çözüm
Durum
İçerik kilitlendiği için mesaj gönderimine kapatıldı.
Geri